PULCIŅŠ | PULCIŅA SKOLOTĀJS | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | VIETA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla | ||||||||
Lietišķās mākslas pulciņš “Vilna-brīnumdare” | Ž.Garbrēdere | 14.00-17.00 | Bērnu un jauniešu centrs ( BJC), Raiņa iela 25 | |||||
Dekoratīvo sveču liešanas pulciņš | Ž.Garbrēdere | 13.45-17.30 | BJC, Raiņa iela 25 | |||||
Suvenīru pulciņš ”Raibais dzenis” | Z.Garbrēdere | 14.30- 17.30 | BJC, Raiņa iela 25 | |||||
Apgleznošanas pulciņš | L.Kizjalo | 16.30-17.15 | 13.30-18.00 | BJC, | ||||
Raiņa iela 25 | ||||||||
Suvenīru pulciņš “Mazie meistari” | L.Kizjalo | 13.30-16.30 | 15.00-18.45 | BJC, Raiņa iela 25 | ||||
Papīra plastikas pulciņš ”Rūkīši” | L.Kizjalo | 13.30-16.30 | 16.30-18.00 | 13.30-15.00 | BJC, Raiņa iela 25 | |||
Veidošanas pulciņš | L.Kizjalo | 13.30-18.00 | BJC, Raiņa iela 25 | |||||
Tekstila pulciņš“Meistarstiķis | A.Guba | 14.00-17.00 | 14.00-17.00 | BJC, Raiņa iela 25 | ||||
Aušanas pulciņš | A.Guba | 14.00-17.00 | BJC, Raiņa iela 25 |
Publicēts: 15.03.2022.
PULCIŅŠ | PULCIŅA SKOLOTĀJS | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | VIETA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radošās industrijas | ||||||||
Foto pulciņš “Kadrs” | A.Kauškalis | 09.00-12.00 | Kultūras nams, Rīgas iela 26 | |||||
Vizuālā darba digitalizēšanas pulciņš | I.Stepiņa | 15.15-16.45 | BJC, Raiņa iela 25 |
PULCIŅŠ | PULCIŅA SKOLOTĀJS | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | VIETA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tautas deju kolektīvi | ||||||||
Tautas deju kolektīvs “Pastaliņas”2. kl. | V.Timule | 13.15-14.00 | 8.00-8.45 | 12.20-13.50 | Kultūras nams, Rīgas iela 26 | |||
Tautas deju kolektīvs “Pastaliņas”9.-12.kl. | V.Timule | 16.00-18.15 | Svētdien 15.00-16.30 |
Kultūras nams, Rīgas iela 26 | ||||
Tautas deju kolektīvs 1.kl. | R.Škagals | 13.15-15.00 | 8.00-8.45 | KĢ, Pils iela 5 | ||||
Mūsdienu deja | ||||||||
Hip-hop deju pulciņš “Junior Groovers crew” 1.-2.kl. | R.Škagals | 13.15-15.00 | 8.00-8.45 | KĢ, Pils iela 5 | ||||
Hip-hop deju pulciņš “Junior Groovers crew” 3.-4.kl. | R.Škagals | 13.15-15.00 | KĢ, Pils iela 5 |
PULCIŅŠ | PULCIŅA SKOLOTĀJS | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | VIETA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Folklora | ||||||||
Folkloras kopa “Mozī latgalīši” | S.Stivriņa | 16.00-17.30 | 09.00-12.00 | Izvaltas TN, Saules iela 3 | ||||
Slāvu kultūras bērnu studija “Akolica” | I.Plesņa | 17.00-19.15 | 17.00-20.00 | 16.00-18.15 | Dagdas KC, Alejas iela 29 |
PULCIŅŠ | PULCIŅA SKOLOTĀJS | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | VIETA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tehniskā jaunrade | ||||||||
Tehniskās modelēšanas pulciņš | V. Rojenko | 14.00-15.30. | Krāslavas gr. Plāteru v.n. Poļu pamatskola, Rēzeknes iela 39 | |||||
PULCIŅŠ | PULCIŅA SKOLOTĀJS | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | VIETA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sports | ||||||||
Peldēšanas pulciņš ( 1. apm.g.) |
N.Kovaļova | 14.00-18.00 | 17.00-19.00 | Peldbaseins, Raiņa iela 25 | ||||
Peldēšana pulciņš (2.apm.g.) | D.Duškins | 15.00-18.00 | ||||||
Sporta tūrisma pulciņš “SapSan” | A. Samsonoviča | 18.00-21.00 | 18.00-21.00 | 17.00-20.00 | Varavīksnes vsk. N.Rancāna iela 4/ Raiņa iela 25 | |||
Auto pulciņš | G.Jeminejs | 14.00-18.30 | 14.00-17.45 | Pils iela 5B |
PULCIŅŠ | PULCIŅA SKOLOTĀJS | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | SESTDIENA | VIETA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Citas izglītojošās programmas | ||||||||
Klubs BJSV “Saulessvece” | Ž.Garbrēdere | 14.00-17.30 | 13.00-16.45 | 12.00-14.15 | BJC, Raiņa iela 25 | |||
Jauniešu klubs “Filantropi” | A. Samsonoviča | 18.00-21.00 | BJC, Raiņa iela 25 | |||||
Pulciņš “Es-uzņēmējs!”3.kl. | A.Samsonoviča | 13.15-14.00 | KĢ, Pils iela 5 | |||||
Pulciņš “Novadpētnieku laboratorija | A.Bartuša | 14.00-17.00 | Krāslavas novada bibliotēka, Dīķu iela 5 | |||||
Pulciņš “Es-uzņēmējs!”5.-9.kl. | A.Bartuša | 14.00-15.30 | Krāslavas novada bibliotēka, Dīķu iela 5 |