26.februārī plkst. 18.00 kultūras namā jaunā latviešu pilnmetrāžas spēlfilma PASAŽIERI.

Ieeja 0,50Ls.

Tas ir satikšanās stāsts –

Lasīt vairāk

20.februārī notika Krāslavas novada vokālo ansambļu skate- koncerts "Kad dziesma skan..." , informē novada kultūras darba speciālists J.Dobkēvičs. Skatē piedalījās 6 kolektīvi, kuri, pēc žūrijas vērtējuma, parādīja atzīstamu sniegumu.

 

Lasīt vairāk

Kas interesants notiks mūsu novadā visa gada garumā? Kur būs skaistākie svētki un labākie koncerti? Kad posties uz zaļumballi? Tas viss atrodams novada kultūras pasākumu plānā 2010.gadam!

Lasīt vairāk

Meteņdienas pasākumā "Vizi, vizi, Metenīti!" visaktīvāk piedalījās folkloras kopa "Mozī latgalīši" no Izvaltas, kurus vada skolotāja Silvija Stivriņa un Krāslavas pamatskolas jaunie folkloristi skolotājas Anitas Teivišas vadībā.

Lasīt vairāk

No 22.līdz 27.februārim projekta "Trešais tēva dēls " ietvaros Krāslavas novada centrājā bibliotēkā notiek apmācību semināri bibliotēku darbiniekiem "Interneta un televīzijas iespējas informācijas laikmetā".

Lasīt vairāk

13.februārī Viļānos notika Stāstnieku un Ziņģētāju kārtējais festivāls. Piedalījās 20 kolektīvi no Latgales, Zemgales un Vidzemes novadiem, kā arī trīs ziņģētāju kolektīvi no Lietuvas, informē novada domes kultūras darba speciālists Jāzeps Dobkēvičs.

Lasīt vairāk

Krāslavas Vēstures un mākslas muzejā 12.februārī plkst.17.00 atklās A.Gorgoca glezniecības studijas darbu izstādi "Es mīlu". Programmā

Lasīt vairāk

tā uzskata Juris Karlsons, komponists, Nemateriālā kultūras mantojuma valsts aģentūras direktors- "laiku pa laikam sabiedriskajā telpā parādās dažādi viedokļi par Dziesmu un deju svētkiem. Tāpēc vēlos izteikt arī savas un manu kolēģu -

 

Lasīt vairāk

2.februārī plkst.17.00 Krāslavas kultūras namā ar izklaidējošu programmu viesojas cirks ALLĒ – starptautiskā cirka festivāla Parīzē laureāti komiķu grupa „GROG”, burvju mākslinieki, dažādi dzīvnieki.

Lasīt vairāk

28.janvārī plkst.17.00 Krāslavas novada centrālā bibliotēka aicina uz pateicības pasākumu " Par prieku sev un citiem" savus lasītājus, kuri dāvinājuši vai ziedojuši grāmatas bibliotēkas krājumam.

Būsim priecīgi redzēt visus atbalstītājus!

Lasīt vairāk

Svētdien, 17.janvārī, Krāslavas kultūras namā uzstājās Pomoras vecticībnieku koris “Voskresenije”. Kora repertuārā ir vecticībnieku folklora – reliģiska satura dzejoļi, kurus dziedāja vecticībnieku mājās gavēņa, pirmssvētku un svētku laikā.

 

Lasīt vairāk

Pasaku portāls www.pasakas.net kopā ar Inesi Zanderi un izdevniecību „Liels un mazs” aicina bērnus vecumā no 7 līdz 13 gadiem piedalīties stāstu konkursā.

Lasīt vairāk

Dāvināt ir skaisti, dāvināšana ir māksla, kuru pieprot ikviens, tā sniedz gandarījumu, prieku un labas izjūtas, gluži tāpat kā prieks ir saņēmējiem. Dāvana ir retā no lietām, kura sniedz prieku uzreiz vismaz diviem – dāvinātājam un saņēmējam. Tas ir…

Lasīt vairāk

Psalmu dziedāšanas tradīcijas Latgalē vēl dzīvas! To apliecināja arī psalmu dziedāšanas saiets Kultūras namā, kur priekšlasījumu par psalmu dziedāšanas tradīcijām nolasīja

Lasīt vairāk

Pirmdien, 21.decembrī plkst. 17.00 Kultūras nama izstāžu zālē mākslinieka Andreja Gorgoca un viņa skolnieku darbu izstādes atklāšana.

Projekta ietvaros paredzēta arī Andra Skumbiņa personālizstādes atklāšana.

Nāciet apskatīt un novērtēt mākslinieku…

Lasīt vairāk

Sestdien, 19.decembrī, Krāslavā notiks psalmu dziedāšanas saiets.

„Es dziedāšu Tavam vārdam mūžīgi” Ps 61:9

Lasīt vairāk

Krāslavas novada centrālās bibliotēkas lasītavā apskatāma bibliotekāru pašdarināto eglīšu izstāde.

Lasīt vairāk

Trešdien, 16.decembrī plkst.16.00 novada centrālajā bibliotēkā bibliotekāres INĀRAS PAULIŅAS pašdarināto rotaslietu

PREZENTĀCIJA.

 

Lasīt vairāk

Čau, čau! Vai drīkstu uz brītiņu piezemēties?

Pirmdien, 16.novembrī Krāslavas bērnu bibliotēkā (Pils iela 5) šo jautājumu uzdos neviens cits kā pasaulē labākais rotaļu biedrs – Karlsons,

Lasīt vairāk

Krāslavas Vēstures un mākslas muzejā atklāta foto izstāde „Atmoda Krāslavā”, veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas dienai.

 

Lasīt vairāk