Informējam, ka 2008.gada 10.novembrī plkst. 14:00 Krāslavas novada domes zālē notiks firmu A/S „Per Aarsleff”, SIA „Aqua-Brambis” un SIA „LaKalme” prezentācija, kas projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas baseinu pašvaldībās, II kārta,…

Lasīt vairāk

Svarīgākie notikumi, kas tika reģistrēti Krāslavas RPP laika periodā no 2008.gada 28.oktobra līdz 2008.gada 4.novembrim.

Lasīt vairāk

Valsts ieņēmumu dienests informē, ka 2008.gada 6.oktobrī ir pieņemti Ministru kabineta noteikumi Nr.818 „Grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 5.jūnija noteikumos Nr.222 „Kārtība, kādā izsniedzama algas nodokļa grāmatiņa”.

Lasīt vairāk

2.novembrī sporta skolas telpās norisinājās kārtējais rajona šaha turnīrs. Diemžēl trešo gadu pēc kārtas uz sacensībām nebija pieteicies neviens jaunietis. Laikam datoru spēļu piedāvājums ar katru gadu paliek plašāks un jaunajai paaudzei vairs nav laika…

Lasīt vairāk

Š.g. 28.oktobrī, Rīgā, Vides ministrijā starp Vides ministriju un SIA „Krāslavas ūdens”, un Krāslavas novada domi tika parakstīts Civiltiesiskais līgums par projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas baseinu pašvaldībās, II kārta ( Krāslavas…

Lasīt vairāk

Tēvi šodien ieņem lielāku vietu savu bērnu dzīvē nekā jebkad agrāk. Pēdējo desmit gadu laikā tēva loma bērna audzināšanā ir jūtami mainījusies, turklāt uz labo pusi.

Lasīt vairāk

Latgolas regionalo televizeja (LRT) sovim skateitōjim pīdōvoj projekta «Latgaliešu valoda televīzijā» raidejumu «Latgalīšu volūdas i literaturas aktualitātes».

Lasīt vairāk

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs elektroniskā formā sagatavojis informatīvi izglītojošu izdevumu valsts amatpersonām.

Lasīt vairāk

Svarīgākie notikumi, kas tika reģistrēti Krāslavas RPP laika periodā no 2008.gada 21.oktobra līdz 2008.gada 28.oktobrim.

Lasīt vairāk

Latgales reģiona attīstības aģentūra (LRAA) īstenojusi projektu "Latgales reģiona mūžizglītības atbalsta sistēmas veidošana un kapacitātes stiprināšana", informē LRAA direktors Māris Bozovičs.

Lasīt vairāk

Līdzīgi kā Jāņos, novembrī Latvijā būs četras brīvdienas pēc kārtas. Valsts svētku diena - 18.novembris - šogad ir otrdienā. Valdība ir lēmusi, ka 17.novembris būs brīvdiena, kas valsts iestādēm ir atstrādājama nākamajā sestdienā - 22. novembrī. Garajās…

Lasīt vairāk

Izdota suvenīrmonēta ar Latvijas jubilejas logotipu
Nesen klajā laistā Latvijas Bankas izdotā piemiņas monēta, kas veltīta Latvijas 90. gadu jubilejai, jau iemantojusi lielu popularitāti. Nupat izdota vēl viena Nacionālā mantojuma monēta, kas veltīta…

Lasīt vairāk

Š. g. 30.oktobrī, plkst. 11.00 Daugavpilī, rajona kultūras namā notiks projekta "Publisko interneta punktu izveide Latgales reģionā" noslēguma konference „Ceļā uz informācijas sabiedrības veidošanu Latgales reģionā”, informē biedrības "Latgales reģiona…

Lasīt vairāk

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina Jūs uz bezmaksas semināriem „Atklāj jauno interneta tehnoloģiju iespējas savam biznesam”.

Lasīt vairāk

Ikvienam ir savs dzimšanas dienas mēnesis un diena, kad gadi nāk ciemos. Mūsu dzimtenei tāds ir novembris, kas vieno latviešus, atgādina par saknēm un liek vērtēt padarīto.

Lasīt vairāk

Svarīgākie notikumi, kas tika reģistrēti Krāslavas RPP laika periodā no 2008.gada 14.oktobra līdz 2008.gada 21.oktobrim.

Lasīt vairāk

Vēl tikai līdz 1.novembrim var iesniegt darbus! Turpinās Latvijas Universitātes Atturības un veselības veicināšanas biedrības (LUAVIV) izsludinātais jauniešu foto konkurss „Pūķi, adatas un dūmi” kā mērķis ir veicināt jauniešu radošo darbību un…

Lasīt vairāk

Ginesa rekorda labošanas mēģinājums „Skrien! par Latviju” ir noslēdzies. 24 stundu garumā stafetes kociņu viens otram nodeva aptuveni 3 844 Latvijas fani.

Lasīt vairāk

Krāslavas novada dome paziņo, ka laikā no 2008.gada 22.oktobra līdz 14.novembrim notiks Krāslavas novada, Aulejas, Indras, Izvaltas, Kalniešu, Kaplavas, Kombuļu, Piedrujas, Robežnieku, Skaistas un Ūdrīšu pagastu apvienošanas projekta sabiedriskā…

Lasīt vairāk

Līdz Latvijas 90.dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!” dziesmu TOP90 finālam atlikušas 4 dienas. Līdz 19.oktobrim portāla draugiem.lv sadaļā „Iededzies par Latviju” ikviens vēl var pagūt noteikt, kuras latviešu dziesmas šajā naktī tiks atskaņotas.

Lasīt vairāk