Lai tiktos ar pašvaldību vadītājiem un apspriestu kā darba praktizēšanā tiek iesaistīti bez darba un iztikas līdzekļiem palikušie sava novada ļaudis, Krāslavu apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica.

 

Lasīt vairāk

Sporta klubs „Krāslava” aicina 11.-12.klašu jauniešus pieteikties 2009./2010.gada Krāslavas atklātā basketbola čempionāta vīriešiem atspoguļošanai un reportāžu veidošanai par spēļu norisi.

 

Lasīt vairāk

2.pedagogu atlase mērķstipendijām 2009./2010.m.g.

Pieteikšanās līdz š.g.30.oktobrim.

Lasīt vairāk

Krāslavas Izglītības pārvalde 2009.gada 1.septembrī apstiprināja 32 skolotājus - mērķstipendiātus no 7 skolām (Krāslavas Valsts ģimnāzija ( 9 skolotāji), Varavīksnes vidusskolas (5 skolotāji), Dagdas vidusskola (6 skolotāji), Andrupenes…

Lasīt vairāk

Krāslavas rajona 8.Grāmatu svētki Izvaltā pulcēja nu jau 3 novadu- Krāslavas, Dagdas un Aglonas bibliotekārus un grāmatu draugus.

Lasīt vairāk

Krāslavas rajona Izglītības pārvalde izsludina pieteikšanos pedagogu atbalsta saņemšanai projektā ”Cilvēkresursi un nodarbinātība”

Lasīt vairāk

8.oktobrī Krāslavā oficiālā vizītē ieradās Itālijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Frančesko Puččo un atašejs ekonomikas un komercjautājumos Džovanni Turturiello. F.Puččo Latvijā kā vēstnieks darbojas kopš 2007.novembra un…

Lasīt vairāk

Ar 30.septembri tika izbeigtas Krāslavas novada administratīvajā teritorijā ietilpstošo pagastu bāriņtiesu pilnvaras un ar š.g. 1.oktobri izveidota vienota Krāslavas novada bāriņtiesa.

Lasīt vairāk

Sporta klubs „Krāslava” aicina pieteikties dalībai 2009./2010.gada Krāslavas atklātajā basketbola čempionātā vīriešiem.

Komandu pieteikumus jāiesniedz līdz š.g. 27.oktobrim (1. vai 19.kab., Rīgas ielā 51, Krāslavā).

Lasīt vairāk

Šodien pilsētas skolās un bērnudārzos jau ir pieslēgts siltums un paredzams, ka nedēļas laikā visi daudzdzīvokļu namu iemītnieki tiks pie siltuma.

Lasīt vairāk

Sestdien, 3.oktobrī Krāslavā, tirgus laukumā Ostas ielā notika Miķeļdienas gadatirgus!

Tirgū ar rudens ražu tika aicināti ņemt dalību lauksaimnieki un tirgotāji. Miķeļdienas gadatirgū varēja iegādāties  dažādus lauku labumus, augļu koku, košumkrūmu…

Lasīt vairāk

Krāslavas novada dome paziņo, ka 2009.gada 29.septembra domes sēdē ir pieņemts lēmums „Par Krāslavas novada teritoriālo vienību teritorijas plānojumu apstiprināšanu” (prot.Nr.08., 10 §):

Lasīt vairāk

Sākot ar 1.oktobri bijušo Ludzas un Krāslavas rajonu iedzīvotāji ātro palīdzību tāpat kā līdz šim varēs izsaukt, bez maksas zvanot no fiksētajiem tālruņiem uz numuru 03 vai no mobilajiem telefoniem uz tālruni 112.

Lasīt vairāk

Šī gada 25. septembrī Krāslavas novada domē tika apstiprināts akts par objekta „Ūdensvada un kanalizācijas tīklu atjaunošana un paplašināšana Krāslavā” projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas baseinu pašvaldībās, II kārta, (Krāslavas…

Lasīt vairāk

2009.gada 29.septembrī plkst.14:00 notika

Krāslavas novada domes sēde (Rīgas ielā 51, Krāslavā)

SĒDES DARBA KĀRTĪBA:

Lasīt vairāk

2009.gada 28. septembrī plkst.19:00 Krāslavas Vēstures un mākslas muzeja izstāžu zālē tiks atklāta mākslinieka Andreja Severetņikova gleznu izstāde.

 

Lasīt vairāk

Svētdien, 27.septembrī plkst.15.00 kultūras namā notika Senioru balle.

 

Lasīt vairāk

Ar Krāslavas novada domes priekšsēdētāja lēmumu noteikta siltumenerģijas realizācijas tarifa samazināšana 2009./2010.g. apkures sezonai. No 2009.gada 1.oktobra siltumenerģijas realizācijas tarifs SIA "Krāslavas nami" patērētājiem sastādīs Ls 34,50 par 1…

Lasīt vairāk

Kā ziņo LETA, no šā gada 1.oktobra garantētais minimālo ienākumu (GMI) līmenis tiks paaugstināts no 37 latiem uz 40 latiem pieaugušajam un uz 45 latiem bērnam,

Lasīt vairāk

Cien. darba devēj!

Aicinām Jūs izvērtēt iespējas piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk - NVA) jaunajā Eiropas Sociālā fonda projektā „Profesionālā apmācība bezdarba riskam pakļautām personām”!

Lasīt vairāk