Spēle par piekto vietu: „Patriots” – „Kraisnet” plkst. 11:00

Spēle par trešo vietu: „BK Dagda/ SIA Brīvība” – „Brīvība 2” plkst. 12:30

Spēle par pirmo vietu: „Nordserviss” – „RH Būve” plkst. 14:00

 

 

Lasīt vairāk

Arī otra pusfināla spēle sākās ar vienas komandas spiedienu gan metienos no groza apakšas, gan 3punktu metienos, gan ciešā aizsardzībā.

Lasīt vairāk

30. decembra vakarā izšķirīgu maču aizvadīja divas ļoti spēcīgas komandas - „Nordserviss” („Ģimnāzija/ Varavīksne”) un „BK Dagda/SIA Brīvība”.

Lasīt vairāk

28. decembrī skatītājiem bija iespēja vērot vēl vienu spēli – ļoti aizraujošu un intriģējošu... Šoreiz spēkiem mērojās „Kraisnet” un „Brīvība 2” komandas. Jā, šī spēle krasi atšķīrās no aizvadītas spēles 19. decembrī. Uzvara bija svarīga abām komandām,…

Lasīt vairāk

28. decembrī spēli, kurā tika noskaidrota komanda, kas nākamajā mačā cīnīsies par iekļūšanu čempionāta finālā, aizvadīja „Patriots” un „BK Dagda/ SIA Brīvība” komandas.

Lasīt vairāk

 

21. decemrī spēli aizvadīja „95.gads” un „Patriots” komandas.

Pirmā ceturtdaļa bija samērā rezultatīva, spēle virzījās punkts punktā. Vadībā bija te viena, te otra komanda, realizējot metienus gan no groza apakšas, gan no tālās distances.

Lasīt vairāk

Rezultātu tabula

Lasīt vairāk

19. decembrī savu pēdējo spēli čempionāta pirmajā posmā aizvadīja „Kraisnet” un „Brīvība 2” komandas.

Pirmais puslaiks bija diezgan saspringts un bija jūtama liela nervozitāte.

Lasīt vairāk

18. decembrī tika aizvadīta spēle starp „BK Dagda/ SIA Brīvība” komandām.

Pirmo ceturtdaļu „BK Dagda/ SIA Brīvība” komanda uzsāka spēlēt mierīgi un brīvi. Arī šajā spēlē viņi vairāk izmantoja ātros uzbrukumus.

Lasīt vairāk

16. decembra spēlē spēkiem mērojās "Pamatskola" un "Brīvība 2" komandas.

Spēli sākot, abas komandas realizēja savus uzbrukumus un spēle gāja punkts puktā, taču tad „Brīvība 2” veica izrāvienu un palielināja savu rezultātu. Ceturtdaļas turpinājumā…

Lasīt vairāk

14. decembra vakarā čempionāta 24. spēlē par uzvaru cīnījās „Kraisnet” un „95. gads” komandas. Pirmās ceturtdaļas sākumā „Kraisnet” pārliecinoši sāka izvirzīties vadībā. Viņi izspēlēja skaistas kombinācijas, realizēja ātros uzbrukumus, izmantodami…

Lasīt vairāk

Priekšspēļu rezultātu tabula.

Komandu sastāvi.

 

Lasīt vairāk

12. decembra spēlē par uzvaru cīnījās „Patriots” un „RH Būve” komandas.

Spēle sākās ar abu komandu līdzīgu cīkstēšanos. Gan vieni, gan otri labi spēlēja aizsardzībā un rezultatīvs bija arī uzbrukums.

Lasīt vairāk

11. decembrī tik tiešām sīvā un intriģējošā spēlē par uzvaru cīnījās „Ģimnāzija/Varavīksne”, kuras jaunais nosaukums turpmāk būs finansiālā atbalstītāja vārdā - „Nordserviss” un „BK Dagda/SIA Brīvība” komandas. Spēli apmeklēja gan Krāslavas, gan Dagdas…

Lasīt vairāk

Sestdien, 12.decembrī Krāslavas un Dagdas novadu invalīdu sporta un rehabilitācijas klubs “Krāslava” organizēja kluba 1. atklāto čempionātu novusā un šautriņu mešanā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Lasīt vairāk

9. decembra vakarā sīvā cīņā par uzvaru sacentās „Pamatskola” un „95. gads” komandas. Pirmās ceturtdaļas sākumā spēle bija diezgan līdzīga un spraiga, rezultāts „gāja” punkts punktā. Abas komandas apmainījās ar sekmīgiem uzbrukumiem.

Lasīt vairāk

 

Šogad lieliskus rezultātus sasniedza jaunākās grupas šāvēji 1995.dz.g. un jaunāki), izcīnot Krāslavas komandai 2.vietu kopvērtējumā Latvijas čempionātā savā vecuma grupā.

Lasīt vairāk

7. decembra mačā par uzvaru sacentās „RH Būve” un „Krasinet” komandas.

Spēle sākās ar lielu „RH Būve” komandas spiedienu. Jau spēles sākumā „RH Būve” izvirzījās pārliecinošā vadībā.

Lasīt vairāk

Krāslavas novada 2009./2010.gada atklātajam čempionātam

futbolā telpās.

 

Lasīt vairāk

4. decembra vakarā spēkiem mērojās „Ģimnāzija/Varavīksne” un „Patriots” komandas.

Pirmās ceturtdaļas sākumā komandas apmainījās ar gūtiem punktiem, taču varēja manīt „Ģimnāzija/Varavīksne” komandas pārākumu.

Lasīt vairāk