Zināmi Krāslavas novada jauniešu biznesa ideju konkursa rezultāti

Projektu konkursam „Jauniešu biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Krāslavas novadā”  tika iesniegti trīs pieteikumi – viens no Kombuļu pagasta un divi no Krāslavas pilsētas. Krāslavas novada domes vērtēšanas komisija 2020.gada 8.jūlijā apstiprināja visus iesniegtos biznesa plānu projektus, kuru realizācijai pašvaldība piešķīra finansējumu 8643,50 eiro apmērā.

 

Emīla Ronalda Puzo projekta “Nerūsējošā tērauda izstrādājumu izgatavošana” rezultātā uzņēmējiem un iedzīvotājiem tiks piedāvāti CNN plazmas griezēja pakalpojumi, izgatavojot dažādus metāla izstrādājumus.

 

Evijas Djatkovičas projekts “Piedzīvojumu ūdens tūrisma pakalpojuma Lost in Latgale pilnveide un attīstība” ir turpinājums iepriekšējo gadu darbam. Jauniete vēlas papildināt un uzlabot pieejamo pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu kvalitatīvu, mūsdienīgu un drošu piedāvājumu Lost in Latgale viesiem.

 

Veronikas Parinovas projekts “SIA “Pils restorāns” starta komplekts” paredz sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus, saviesīgo un kultūras pasākumu organizēšanu Krāslavas pilsētā.

 

Pateicamies konkursa dalībniekiem par piedalīšanos konkursā un vēlam veiksmi savu biznesa ideju realizēšanā!

Līgumi par finansējuma piešķiršanu tiks noslēgti viena mēneša laikā pēc konkursa vērtēšanas komisijas lēmuma par konkursa rezultātiem pieņemšanas, bet projektu ieviešana jāpabeidz līdz 2020.gada 1.novembrim.

 

Foto- Juris Roga

 

Inta Murāne

Krāslavas novada domes

Attīstības nodaļas projekta koordinatore

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook