Valsts svētkos tika pasniegtas Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas

Šogad jau ceturto gadu Valsts svētku pasākumu laikā Latgales plānošanas reģiona Attīstības padome godināja Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas laureātus,

.

 

 

pasniedzot apbalvojumus piecās nominācijās – Lielākais nodokļu maksātājs, Lielākais darba devējs, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada lauksaimnieks un Gada jaunais komersants.

 

“Šī balva, ir iespēja pateikties uzņēmējiem, kas ne tikai nodrošina darba vietas reģiona iedzīvotājiem un godprātīgi maksā nodokļus, bet arī rod iespēju atbalstīt un līdzdarboties savu pašvaldību attīstībā,” uzsver Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs, Krāslavas novada pašvaldības vadītājs Gunārs Upenieks.

 

 

Priecājamies, ka nominācijā “Sociāli atbildīgs uzņēmums” balva piešķirta SIA “IV Plus” no Krāslavas!

 

 

Balvu SIA “IV Plus” valdes loceklei Irēnai Voicehovičai domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks pasniedza  Valsts svētku pasākuma laikā Krāslavas kultūras namā.

 

Uzņēmuma SIA “IV Plus” galvenā darbības joma ir šūšanas pakalpojumu sniegšana profesionālo darba apģērbu un aizsargapģērbu, kā arī bērnu jaku un kombinezonu ražošanā. Uzņēmuma kopējā jauda ir ap 52 tūkst. izstrādājumu gadā, kas tiek eksportēti galvenokārt uz Igauniju un Norvēģiju. Pašlaik uzņēmumā nodarbināti 55 darbinieki (no tiem 3 darbinieki ar invaliditāti un 2 jaunieši), kas ir par 6 darbiniekiem vairāk nekā gada sākumā. SIA “IV Plus” veiksmīgi sadarbojas ar Latgales plānošanas reģionu, kā vienam no pirmajiem reģionā ir piešķirts Latgales SEZ komersanta statuss. 

 

 

 https://lpr.gov.lv/lv/2017/uznemeju-gada-balva/#.WhZ07Upl9aR

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook