Vai turpmākās spēles arī būs tikpat intriģējošas?

Pirmdien 2. novembrī aizritēja trešā čempionāta spēle, kurā par uzvaru cīnījās „Patriots” un „Brīvība 2” komandas. Jāatzīst, ka šī bija pagaidām spraigākā spēle čempionātā...

Spēles sākumā bumbu ieguva „Brīvība 2” komanda,

taču rezultātu atklāja „Patriots” ar precīzu 2punktu metienu. „Brīvība 2” ārti vien atspēlējās ar 3punktu metienu. Pirmās minūtes bija visai nervozas, jo neviena no komandām nespēja gūt punktus. Ar diviem 3punktu un soda metieniem vadībā izvirzījās „Brīvība 2” komanda, beidzot ceturdaļu 14 : 6. Tiesneši piešķīra ļoti daudz piezīmju, kopumā spēlē 25 piezīmes „Patriotam”, 19 - „Brīvība 2”. Dagdas komandai bija iespēja mest 28 soda metienus,viņi realizēja 11, attiecīgi „Patriotam” no 18 iemesti deviņi sodi.

Otrās ceturtdaļas sākumā ar astoņiem neatbildētiem punktiem „Brīvība 2” veica izrāvienu, palielinot pārsvaru līdz 26 : 10. Turpinājumā „Patriots” komanda sāka spēlēt aktīvāk un enerģiskāk, izlaužoties cauri „Brīvība 2” ciešajai aizsardzībai, kopsummā ceturtdaļā nospēlējot līdzīgi ar rezultātu 15 : 18 „Brīvība 2” labā.

Trešā ceturtdaļa sākās ar „Patriota” spiedienu. Īpaši veiksmīgu spēli nodemonstrēja „Patriota” līderis Dz.Patmalnieks, gūstot spēlē 18 punktus. Palielinoties skatītāju atbalstam, sāka veikties metienu realizācijā, uz to „Brīvība 2” atbildēja ar sekmīgiem 3punktu metieniem. Kopā spēlē četri „Brīvība 2” pamatsastāva basketbolisti iemeta astoņus precīzus 3punktu metienus. „Patriots” varēja likt pretī tikai vienu 3punktu metienu ceturtdaļas beigās. Nu jau par tradīciju var uzskatīt, ka zaudētāji uzvar trešo ceturtdaļu, šoreiz 20 : 14 „Patriota” labā.

Ceturtā ceturtdaļa sākās ar milzīgu skatītāju (apmēram 90) atbalstu gan Krāslavas, gan Dagdas komandām. Beidzot skatītāji šajā sezonā liek manīt, ka arī viņi ir kā neatņemama spēles sastāvdaļa. Valdīja ļoti liela intriga, kurš uzvarēs, jo rezultāts pēc trešās ceturtdaļas bija līdzīgs 46 : 41 „Brīvība 2” komandas labā. Tomēr stiprāki nervi izrādījās Dagdas komandai, saglabājot savu metienu precizitāti. Ceturtajā ceturtdaļā „Patriotam” veiksme uzgrieza muguru metienu realizēšanā. „Brīviba 2” komandā ar auguma pārsvaru izcēlās M. Vjaters, kurš valdīja zem grozu apakšas un savāca atlecošās bumbas. Ar 21 punktu centra spēlētājs bija arī rezultatīvākais savā komandā. „Brīvība 2” punktus guva pieci spēlētāji, četri no tiem vairāk nekā 10. „Patriota” komandas labā punktus guva astoņi spēlētāji. Tribīnēs varēja dzirdēt publikas atbalstu un pateicību abām komandām par interesantu un intriģējošu spēli.

Skatītāju soda metienu konkursā konkurence bija makten sīva. No 10 dalībniekiem visprecīzākā bija Diāna, finālā iemetot sešu metienus!

„Patriots” : „Brīvība 2”

Rezultāts: 48 : 63

Rezultāts ceturtdaļās: (6:14), (15:18), (20:14), (7:17)