Turpinās semināru cikls par mājokļu renovāciju

10.novembrī plkst.11.00 Krāslavas novada domes zālē notiks informatīvais seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju. Ekonomikas ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Investīciju un

attīstības aģentūra sadarbībā ar Reģionālajiem struktūrfondu informācijas centriem informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros no septembra līdz decembrim organizēs informatīvu semināru ciklu par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju.

 

Plānots, ka četru mēnešu laikā semināri notiks 14 pilsētās. Pasākumu mērķauditorija ir apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības, būvniecības uzņēmumi, dzīvokļu īpašnieki un būvniecības uzņēmumi.

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES struktūrfondu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem, ēku siltināšanas ieguvumiem un par to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta.

 

Dalībai semināros tiks pieaicināti daudzdzīvokļu māju apsaimniekotāji, kuri jau ir veikuši renovācijas darbus savā pārvaldījumā esošajās mājās.

 

Semināros kā lektori piedalīsies Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras darbinieki.

Papildus informācijai par semināriem var zvanīt ES fondu ieviešanas departamenta ES fondu publiskās infrastruktūras nodaļas pārvaldes vecākā referentei Inesei Bērziņai – 67013240,  67013240.

Informācija par aktivitāti ir pieejama LIAA mājas lapas  www.liaa.gov.lv sadaļā „ES fondi”.

Klienti par neskaidrajiem jautājumiem ir aicināti vērsties LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā pa tālruni 67039499 vai  67039499,

klātienē – Pērses ielā 2, Rīgā (1.stāvā) vai e-pastu – jautajumi@liaa.gov.lv.

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook