„TOP kauss 2018”

Vienas no populārākajām jaunatnes sacensībām volejbolā Latvijā, kuras pazīstam kā „Lāses kauss”, šogad ir mainījušas nosaukumu un startē kā „TOP kauss 2018”,

.

.

.

.

.

.

 

 

 

par jauno ģenerālsponsoru kausam kļuvis vietējais veikalu tīkls “top!”. 

 

XVII “TOP kausa 2018” izcīņa skolu komandām 1.posma atlases sacensības volejbolā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē norisinājās 22. februārī pamatskolu un 1. martā vidusskolu vecuma grupās.

 

Jāatzīmē, ka Krāslavas un Dagdas novada vispārizglītojošo skolu 1.posma atlases sacensībās piedalījās 28 komandas. Krāslavas Valsts ģimnāzijā volejbola sacensības tapa par sporta dienas tradīciju, kur iesaistās gandrīz visas klašu grupas, un šogad piedalījās 18 komandas. Krāslavas Varavīksnes vidusskola startēja ar 4 komandām, Dagdas vidusskola – 2 komandas, Ezernieku vidusskolu pārstāvēja  3 komandas, pamatskolas vecuma grupā iesaistījās arī Šķaunes un Andrupenes zēnu komandas.

 

Pamatskolas vecuma (2002.-2003.dz.gads) meiteņu grupā pārliecinošu uzvaru un iespēju piedalīties 7. aprīlī finālsacensībās Rīgā izcīnīja Dagdas vidusskolas komanda, sporta skolotājs H. Kavinskis. Par pirmo vietu zēnu konkurencē cīnījās Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Ezernieku vidusskolas komandas, kur šogad bija stiprākie KVģ komanda, sporta skolotājs D. Duškins.

 

Vidusskolas vecuma (1998.-2001. g.dz.) grupā jau vairākas sezonas uzvaru izcīna Krāslavas Valsts ģimnāzijas jaunietes, sporta skolotājs D. Duškins. Līdzīgā cīņa pamatskolas vecuma posmā norisinājās starp Ezernieku vidusskolas un KVģ volejbolistiem, bet šajā grupā ceļazīmi uz finālsacensībām izcīnīja Ezernieku vidusskolas jaunieši, sporta skolotājs J. Vaišļa.

 

Patīkami atzīmēt, ka pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tika apbalvoti ar diplomiem un saldām balvām, bet sporta skolotāji tika godināti ar „Top” veikalu tīkla sponsoru balvām.

 

Uz finālsacensībām  7.aprīlī Rīgā Olimpiskajā Skonto hallē dosies Krāslavas Valsts ģimnāzijas  zēnu un Dagdas vidusskolas meiteņu pamatskolas vecuma (2002.-2003.dz.gads)  komandas, Ezernieku vidusskolas jauniešu un Krāslavas Valsts ģimnāzijas meiteņu komandas (1998.-2001. g.dz.). Novēlam labus startus volejbolistiem arī finālsacensībās!

 

 Paldies Krāslavas novada izglītības pārvaldes kolektīvam par atbalstu,  Krāslavas Varavīksnes administrācijai un skolas medmāsai par uzņemšanu savā skolā, sporta skolotājiem I. Bernātei un I. Lukšam, KVģ sporta skolotājam D. Duškinam par sacensību organizēšanu.

 

 

Krāslavas novada MA sporta skolotāju vadītāja N. Raudive

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook