Tikšanās ar skaisto pilsētu – Rēzekni un tās ievērojamākajām vietām

Iniciatīvas Latvijas skolas soma ietvaros Robežnieku pamatskolas 1.-9.klašu izglītojamie apmeklēja Austrumlatvijas koncertzāli "Gors" ar mērķi iepazīties ar Rēzeknes pilsētu, tās pieminekļiem un ar teātra mākslu.

Foto Ruta Ivanova

1.- 4.klašu izglītojamie apmeklēja Liepājas teātra viesizrādi “Dželsomīno melu zemē”, 5.- 9.klases skolnieki  ar interese skatījās  “Nepabeigtās kāzas” Valmieras teātra aktieru izpildījumā. 
Atgriežoties mājās bērni ar sajūsmu dalījās iespaidos un apsprieda redzēto. Viņi bija sajūsmā gan par izrādes māksliniecisko noformējumu, gan par aktieru profesionalitāti, gan par koncertzāli “Gors”, tās apbrīnojamo akustiku.
Atgriežoties skolā, mācību stundās pārrunājām un izanalizējām redzēto. Izrunājām par teātra nozīmi cilvēka dzīvē. Veicām salīdzinājumus ar cilvēkā reālo pasauli. Jebkuram pilsonim, tāpat kā izrādes galvenajam varonim  Dželsomīno, grūtības sagādā māka iejuties citā sabiedrībā (pasaulē). Te palīdz prasme un vēlēšanās sevis pilnveidošanai, gribasspēks. Izmantojot savas spējas un dotības, cilvēks var ļoti daudz sasniegt. 
Esam pateicīgi iniciatīvai LSS, ka  mums tika dota tāda iespēja- apmeklēt  viesizrādi, iepazīties ar skaisto pilsētu Rēzekni un tās ievērojamākajām vietām.

 

 Leontīna Šakalova 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook