#TiekamiesTagad 22.maijā Krāslavas kultūras nams atsāk rādīt kino!

Par šo iespēju esam ļoti pateicīgi ACMEFILM un personīgi Inesei Apsei! Šīs nedēļas filma - “Mazās sievietes” - angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā, 12+. Pirmie seansi 22.maijā plkst.18.00, 24.maijā 14.00 un 17.00!

 

Pagaidām, sakarā ar noteiktajiem ierobežojumiem, katrā seansā tikai 25 skatītāji, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, piezvanot pa tālruni 29298264 darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Biļetes cena 3.00 EUR.

"Little Woman" ("Mazās sievietes") ir režisores Gretas Gervigas otrā pilnmetrāžas spēlfilma pēc 2018. gada debijas "Lady Bird", kas tika augstu novērtēta, tai skaitā ar piecām nominācijām "Oskara" balvai.

"Little Woman" scenārijs veidots pēc rakstnieces Luīzes Mejas Alkotas tāda paša nosaukuma darba, kas jau iepriekš piedzīvojis ekranizācijas kino un televīzijai, pēc tā motīviem veidoti mūzikli, lugas un seriāli. Gervigas režisētā versija ir jau astotā grāmatas ekranizācija un BBC to nodēvējis par līdz šim labāko.

Filmas darbība norisinās 19. gadsimtā, Amerikas Pilsoņu kara laikā un vēsta par četru māsu dzīvi – pirmo mīlestību, vilšanos, šķiršanās sāpēm un sava dzīves ceļa meklējumiem. Filmā galvenās lomas atveido Sērša Ronena (par Džozefīnes lomu jau saņēmusi nomināciju "Zelta globusam"), Emma Vatsone, Florence Pjū un Elīza Skanlena.

LITTLE WOMEN - https://www.acmefilm.lv/lv/kino/mazas-sievietes

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook