Teipošanas meistarklase

16. februārī, sestdienas pēcpusdienā, notiks jau otrā “Teipošanas meistarklase” Krāslavā. Šoreiz Krāslavas māmiņu klubs savās telpās aicinās topošo fizioterapeiti, krāslavieti, Diānu Bulavsku. Nodarbība notiks māmiņkluba telpās Tirgus ielā 7, 2. stāvā plkst. 15.00-17.00.

Diāna Bulavska: “Esmu Rīgas Stradiņa universitātes fizioterapijas programmas 3. kursa studente, dzimusi krāslaviete. Mana nākotnes profesija ir jauna specialitāte veselības aprūpē, kura sabiedrībā rada arvien lielāku intresi. Šī profesija ir manu intrešu apvienojums – sports, anatomija un fizioloģija. Esmu apguvusi teipošanu pie medicīniskās teipošanas instruktora Baltijā un fizioterapeita Mareka Osovska basic līmenī.”

Kinezioloģiskā teipošana ir mūsdienu fizioterapijas metode, kas balstīta uz kinezioloģijas principiem, lai veicinātu organisma atveseļošanās procesus, iedarbojoties uz kustību – balsta sistēmu, nervu un cirkulācijas sistēmu. Teipošana pēdējo gadu laikā kļūst ļoti populāra un cilvēki to mēģina apgūt. Jāuzsver, ka precīzai teipa līmēšanai ir nepiecešamas labas anatomijas zināšanas. Teipošana ir viena no visām fizioterapeita ārstēšanas metodēm, bet tā nekad nav primāra, jo tai pārsvarā ir īstermiņa iedarbība. Ilgtermiņā svarīgāk ir regulāri vingrot, pareizi sēdēt darba vietā un sekot ikdienas aktivitāšu ergonomikai.

Protams, teipošanas metodi var izmantot mājas apstākļos, kad cilvēks māk to pareizi darīt. Meistarklases laikā Diāna dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, pastāstīs plašāk par teipošanas metodi un tās pielietošanu, kā arī parādīs vienkāršākos teipu līmēšanas paņēmienus, kurus var pielietot biežāko muskuloskeletālo problēmu gadījumos. 

Vietu skaits ierobežots, lūgums iepriekš pieteikties, zvanot Signei Obuhovai 22428450, vai reģistrējoties internetā: https://ej.uz/KMK_teiposana


Ja Jums jau ir pašiem savi teipi, lūdzu, ņemiet tos līdzi. Iepriekš piesakoties, būs iespēja iegādāties teipus par akcijas cenu (7,- EUR). 

 


Krāslavas māmiņu klubs

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook