Tehniskā ortopēda lekcija un konsultācija par pareiziem bērnu apaviem

Vecāki vienmēr bērnam vēl visu to labāko, bet reizēm nezināšana var novest pie stājas un muguras problēmām nākotnē. To lielā mērā ietekmē pareizi vai nepareizi izvēlēti apavi. Janvāra izskaņā Krāslavas māmiņu klubā viesosies Latgales medicīnas centra (Daugavpils)

tehniskā ortopēde Ludmila Meškovska. Profesionāle pastāstīs par bērnu pēdu veselību un ortopēdiskajiem apaviem, kā arī, ja būs nepieciešams, sniegs konsultācijas. 
Lekcija un konsultācijas notiks Krāslavā, Tirgus ielā 7, 2.stāvā, māmiņu kluba jaunajās telpās (25. janvārī, plkst. 17:30-18:30). Pasākumā paredzēta informatīvā daļa un reālu gadījumu analīze.

Lekcijas laikā tiks apskatītas šādas tēmas:

1. Trauksmes signāli, kad jādodas pie tehniskā ortopēda;
2. Plakanā pēda un citas pēdu deformācijas bērniem;
3. Stājas asimetrija bērniem un pareizas stājas stereotipa veidošana;
4. Viss par "krokšiem" un "ugiem".

Nodarbības laikā tehniskā ortopēde veiks pēdu plantogrāfisko izmeklējumu bērniem un analizēs katru konkrētu gadījumu, sniegs savas rekomendācijas. Kā arī nodarbības laikā būs iespēja apskatīt bērnu apavus, kas pozitīvi ietekmē pēdu veselību.

Pasākums tiek finansēts Krāslavas novada domes īstenotā projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/097 „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Krāslavas novadā” ietvaros.

 

Latgales medicīnas centrs
Biedrība „Krāslavas māmiņu klubs”

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook