STĀSTU KONKURSS „PINGUS POSTS”

Pasaku portāls www.pasakas.net kopā ar Inesi Zanderi un izdevniecību „Liels un mazs” aicina bērnus vecumā no 7 līdz 13 gadiem piedalīties stāstu konkursā.

BALVA
Izdevniecības "Liels un mazs" izdotā grāmata un klausāmgrāmata "Pingus Posta piedzīvojumi".

KĀ PIEDALĪTIES
Inese Zandere ir aprakstījusi jautrus un satraucošus notikumus ar zēnu, vārdā Pingus Posts. Šim zēnam tiešām gadās tīrais posts un visādas nepatikšanas - toties viņam ir apbrīnojama vecmāmiņa. Grāmatas beigās neveiksminieku Pingu Postu gaida brīnumaina pārvērtība! Visus šos notikumus var noklausīties portālā www.pasakas.net sadaļā Audiogrāmatas.
Aicinām izdomāt, uzrakstīt un atsūtīt mums stāstu par to, kas notika ar Pingu Postu tad, kad viņš izauga liels.
Vai viņš turpināja iekulties nepatikšanās? Vai viņš satika savu sapņu meiteni? Par ko viņš mācījās un kādu darbu strādāja? Vai viņam mājās bija kaķis, suns, vai varbūt jūrascūciņa?
Izdomā, kāds viņš izauga, un uzraksti to stāstā!
DARBU IESNIEGŠANA
Līdz 25.janvārim atsūti savu stāstu uz e-pasta adresi pasakas@pasakas.net.  Lūdzu, neaizmirsti norādīt savu vārdu, uzvārdu, vecumu un precīzu e-pasta adresi.

DARBU VĒRTĒŠANA
Iesniegtos darbus vērtēs pati Inese Zandere.
Varbūt tieši Tavu ideju varēs izmantot stāsta turpinājumam?
REZULTĀTU PAZIŅOŠANA
Konkursa uzvarētāju paziņosim 1.februārī. Ar balvas ieguvēju sazināsimies pa e-pastu. Tādēļ, iesniedzot darbu, obligāti norādi savu e-pasta adresi un pirms sūtīšanas pārbaudi, vai tā ir pareiza.
Ja rodas jautājumi par konkursu, raksti uz pasakas@pasakas.net
LAI IZDODAS!

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook