Sporta diena Krāslavas pamatskolā

Ziemas olimpiādes iespaidā arī Krāslavas pamatskolā visi kļūst sportiskāki. Kādā februāra pēcpusdienā mēs visi uzģērbām sporta tērpus un devāmies uz sporta zāli. Arī skolotājiem šoreiz mugurā bija sporta tērpi.

Kad visi ieradāmies sporta zālē, Krāslavas pamatskolas skolēnu –skolotāju jautrās stafetes varēja sākties. Viss sākās ar komandu prezentācijām, katra klase rādīja ko mācēja - vieni dejoja hip-hopu, otri dziedāja, bet daži izpildīja akrobātikas elementus.
Konkursa uzdevumi bija daudzveidīgi un ļoti aizraujoši. Skrējām stafetes, metām bumbu un beigās katrs varēja izmēģināt roku soda punktu mešanā. Katrs dalībnieks rādīja uz ko ir spējīgs, centās cik varēja, bet līdzjutēji aktīvi atbalstīja.
          Šīs stafetes mums ļāva vairāk iepazīt skolotājus, par dažiem skolotājiem bijām pārsteigti, ka viņi ir uz ko tādu spējīgi....
Kā jau katrās sporta spēlēs ierasts bija arī godalgotas vietas un balvas no SIA „Berga foto”. Pirmo vietu ar vislielāko punktu skaitu ieguva 9.b klase, 2.vietu ieņēma 8.a klase,  3.vietu 7.b klase, bet divas godpilnās ceturtās vietas ieguva 8.b klase un skolotāju komanda. Šis pasākums patiešām izdevās! Paldies mūsu sporta skolotājiem Natālijai Raudivei un Laimonim Rukmanim, kuri katru gadu ļauj mums sajust skolēnu-skolotāju vienotību.
Krāslavas pamatskolas
Skolēnu padomes prezidenta vietniece
Anna Lisenoka

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook