Sociālā uzņēmējdarbība

Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs 2017. gada 26. septembrī plkst. 12.00 Skolas ielā 7 (13. kab.), Krāslavā rīko semināru par

google.lv

 

 

 

sociālo uzņēmējdarbību.

 

Tradicionālā izpratnē uzņēmējdarbība nozīmē preču un pakalpojumu pārdošanu, arī sociālā uzņēmējdarbība  nodarbojas ar to pašu, vienīgi sniedz tiešu ieguldījumu sabiedrības labā un uzņēmuma peļņa tiek novirzīta sabiedrībai sociāli nozīmīgu problēmu risināšanā vai arī uzņēmuma darbības nodrošināšanā tiek iesaistītas sociāli neaizsargātas sabiedrības grupas.

 

Latvijā jau ir sociālās uzņēmējdarbības pionieri: 

 

-sociālās uzņēmējdarbības projekts “HOPP” (www.hopp.lv) ražo pielāgotus trīsriteņus senioriem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem;

-Mammu (www.mammu.lv) ir modes zīmols, kas  rod risinājumus sociālajām problēmām,  piedāvājot iespēju jaunajām māmiņām nopelnīt papildus ienākumus, kamēr viņas rūpējas par bērnu.

 

Par labās prakses piemēriem, sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, aktualitātēm un tendencēm pastāstīs Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja Madara Ūlande.

 

Pirms semināra par sociālo uzņēmējdarbību plkst.10.00 notiks biedrības “Krāslavas rajona partnerība” organizēts seminārs par LEADER sabiedriskā labuma projektu sagatavošanas nosacījumiem, ieteikumiem, pavaddokumentiem un vērtēšanas kritērijiem. Projektu konkurss no š.g. 18. septembra līdz 18. oktobrim.

 

Savu dalību seminārā lūdzu pieteikt līdz 25.septembrim, rakstot uz e-pasta adresi inta.murane@inbox.lv vai piezvanot uz tālruņa numuru 29278741.

 

 

Inta Murāne

LPR Latgales uzņēmējdarbības centra

konsultante Krāslavas un Dagdas novados

 

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook