Slēpotāju pirmie starti

Šogad ziema nav lutinājusi ar sniegu, bet, iestājoties salam, daži Latvijas slēpošanas centri paspēja saražot mākslīgu sniegu un izveidot distanču

Trasē Artēmijs Ivanovs

Līgai Volkai 3.vieta

 

 

 

slēpošanas trasi.

 

Šīs ziemas sezonas pirmās sacensībās notika Siguldā 19.janvārī, kurās piedalījās slēpotāji no dažādām Latvijas skolām. Krāslavas novadu pārstāvēja Krāslavas Sporta skolas slēpotāji, kuri veica dažāda garuma distances klasiskajā stilā.

 

Visjaunākajā vecuma grupā, 2008. gadā dzimušas un jaunākas, augstākos rezultātus meiteņu vidū uzrādīja Diāna Volka, kura ieņēma septīto vietu un Martīne Djatkoviča - 12.vieta.

 

Līga Volka izcīnīja trešo vietu starp 2004.-2005. gadā dzimušām meitenēm, bet Artēmijs Ivanovs ieguva ceturto vietu starp 2002.-2003. gadā dzimušiem jauniešiem.

 

Dažiem Krāslavas Sporta skolas slēpotājiem tas bija pirmais starts distanču slēpošanā, kurā viņi ieguva ļoti pozitīvas emocijas. 

 

20.-21. janvārī Madonā notika Latvijas Čempionāts distanču slēpošanā, kurā piedalījās vairāk nekā trīssimts dalībnieku no Latvijas pilsētām, kā arī bija dalībnieki no Lietuvas un Polijas. Labāko rezultātu uzrādīja Līga Volka sprinta distancē brīvajā stilā, ieņemot devīto vietu.

 

 

Ilona Vanaga un Natālija Kovaļova, distanču slēpošanas treneres

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook