Skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā

11.novembrī Varavīksnes vidusskolas un Krāslavas pamatskolas sporta zālēs notika Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu skolu sacensības basketbolā. Sacensībās piedalījās četras vecākās un trīs vidējās grupas meiteņu komandas un pa četrām zēnu komandām katrā vecuma grupā.

Ļoti saspringtas un sīvas spēles notika jaunietēm. Komandas cīnījās par katru iespēju iemest bumbu grozā, jo tikai divu punktu starpība izšķīra uzvarētājus no zaudētājiem. Veiksme šoreiz bija Krāslavas Valsts ģimnāzijas 1.komandai, jo ar divu punktu pārākumu pār Varavīksnes vidusskolas basketbolistēm tā ieguva 1.vietu. Savukārt ģimnāzijas 2.komanda tikai divus punktus zaudēja Varavīksnes jaunietēm. Līdz ar to Varavīksnei otrā vietā, bet ģimnāzijas otrajai komandai - trešā vieta. Vecākās grupas sportistes no Indras palika ceturtajā vietā.

Toties vidējā grupā pilnīgi nepārspētas izrādījās tieši Indras vidusskolas meitenes. Viņas pelnīti ieguva kausu savā īpašumā. Cīņā par nākošajām godalgotajām vietām atkal bija ļoti sīva. Krāslavas Valsts ģimnāzija ar viena punkta pārsvaru izrāva no Varavīksnes komandas 2.vietu. Vidusskolas meitenes palika trešajā vietā.

Jauniešiem vecākajā un vidējā grupā savu pārsvaru demonstrēja Krāslavas valsts ģimnāzija. Abas komandas izcīnīja savai skolai pa kausam. Otrajā vietā vecākajā grupā ierindojās Dagdas vidusskolas sportisti. Aglonas vidusskolas komanda spēlē par trešo vietu uzvarēja Varavīksnes vidusskolas basketbolistus, un tāpēc ciemiņiem trešā vieta. Vidējā grupā otrajā vietā Krāslavas pamatskolas komanda un trešajā – Aglonas sportisti.

 

V.Nipere

Krāslavas sporta skolas metodiķe

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook