Skolēni turpina spēlēt futbolu

16.septembrī sacensības futbolā turpināja vidējās vecuma grupas zēni. Cīņā par kausu piedalījās vienpadsmit komandas, kuras vispirms sacentās trijās apakšgrupās. Pirmajā grupā spēlēja Asūnes, Krāslavas, Šķeltovas pamatskolas un Krāslavas Valsts ģimnāzija.

Uzvarētāji- Dagdas vidusskolas komanda

Pārliecinošu punktu pārsvaru ieguva un finālā tika ģimnāzijas futbolisti. Otrajā grupā par iekļūšanu finālā sacentās Robežnieku pamatskolas divas komandas, Andzeļu pamatskolas un Varavīksnes vidusskolas jaunie sportisti. Robežnieku pirmā komanda izrādījās spēcīgāka šajā grupā. Trešajā apakšgrupā par izziešanu finālā cīnījās Dagdas un Ezernieku vidusskolu un Andrupenes pamatskolas komandas. Šajā grupā nepārspēti palika Dagdas sportisti.
Finālspēļu pirmajā Dagdas un Krāslavas Valsts ģimnāzijas savstarpējā spēlē ar rezultātu 3:1 uzvarēja dagdānieši. Kausa liktenis izšķīrās jau otrajā finālspēlē. Dagdas futbolisti ar rezultātu 3:1 pārspēja arī Robežnieku pamatskolas komandu un līdz ar to viņiem pirmā vieta. Ģimnāzijas un Robežnieku sportisti savstarpējā spēlē cīnījās par otro vietu. Ar diviem iesistiem vārtiem pārāki izrādījās Robežnieku pamatskolas skolēni un viņiem otrā vieta. Krāslavas Valsts ģimnāzijai sacensībās trešā vieta.
Nākošie uz sporta spēļu futbola sacensībām sabrauks jaunākās vecuma grupas  futbolisti.

        Krāslavas sporta skolas metodiķe V.Nipere

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook