Skolēni no Krāslavas piedalās bērnu fiziskās attīstības programmas “Bērnu vieglatlētika” atklāšanā

Pagājušajā nedēļā Daugavas stadionā ar Bērnu vieglatlētikas festivālu tika atklāta bērnu vispārējās fiziskās attīstības programma “Bērnu vieglatlētika”, kuras mērķis ir bērniem saistošā veidā, ar īpaša inventāra palīdzību, jau agrā vecumā iemācīt pareizus kustību pamatus. Bērnu vieglatlētikas festivālā piedalījās arī 2. klases skolēnu komanda no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda

Bērnu vieglatlētikas festivāls

“Bērnu vieglatlētika” programmu īsteno Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS), bet programmas ieviešanu Latvijā atbalsta veikalu tīkls MAXIMA un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP). 

Bērnu vieglatlētikas festivāls ir pirmais šāda veida vieglatlētikas pasākums jeb sporta svētki bērniem, kurā piedalījās teju 200 bērni (2. klases skolēni) no visas Latvijas – Rīgas, Bauskas, Daugavpils, Jelgavas, Krāslavas, Saldus, Kuldīgas un Valmieras, kā arī tika pārstāvēti Rēzeknes, Ogres un Nīcas novadi. Kopā ar bērniem iesildījās un aktivitātēs piedalījās arī programmas “Bērnu vieglatlētika” vēstneši – šķēpmetēja Līna Mūze un trīssoļlēcējs Elvijs Misāns.
 
LVS prezidente Ineta Radeviča: “Milzīgs prieks par to, ka kopā ar atbalstītājiem, veikali tīklu MAXIMA un Latvijas Sporta federāciju padomi, šodien atklājām svētku pasākumu - Bērnu vieglatlētikas festivālu. Esam pateicīgi arī skolotājiem, kuri jau ir piedalījušies Bērnu vieglatlētikas semināros un ir gatavi programmu ieviest savās sporta nodarbībās, kā arī pašvaldības, kas ir atsaucīgas krāšņa un moderna inventāra iegādē. Aicinām tos, kas vēl nav iesaistījušies, piedalīties šajā programmā. Visi kopā esam par veselīgiem bērniem, kuri skolas sporta nodarbībās un ārpus tām bauda kustību prieku.” LVS plāno vēl plašāk attīstīt sadarbību ar pašvaldībām. Tāpat nākamā gada sākumā paredzēti reģionālie Bērnu vieglatlētikas festivāli, bet pirmās sezonas noslēguma festivāls gaidāms jau nākamā gada pavasarī.

 

Plašāka informācija pielikumā - 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook