Skills Latvia 2019

No 2019. gada 8. līdz 9. maijam Valsts izglītības attīstības aģentūra Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga) organizē nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu “SkillsLatvia 2019”.

Ar moto “Uzvar darītājs!” konkursā sacentīsies 129 dalībnieki 19 dažādās nominācijās. Lai noskaidrotu labākos jaunos profesionāļus, konkursanti divu dienu garumā demonstrēs savas prasmes, veicot nozares ekspertu sastādītus darba uzdevumus. Apmeklētājiem būs iespēja vērot jaunos profesionāļus, sacenšoties tādās nominācijās, kā piemēram, skatlogu dizains un noformēšana, tērpu dizains, frizieru darbi, restorānu serviss, smago spēkratu remonts un apkope, mobilā robotika u.c. 

Vairāk par konkursa nominācijām: http://www.viaa.gov.lv/lat/skillslatvia/skillslatvia/skillslatvia_2019/prasmju_konkursi/

Abās konkursa norises dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00 norisināsies arī dažādas aktivitātes konkursa apmeklētājiem:


•         Izmēģini savas prasmes un iepazīsti profesijas:
Paralēli konkursa norisei izglītības iestādes un uzņēmumi aicinās klātienē izmēģināt vairāk nekā 30 dažādas profesijas un profesionālās prasmes. Apmeklētāji varēs izzināt robežsargu un zobārstniecības māsu ikdienu, izmēģināt deju skolotāja, multimediju producenta, restauratora asistenta u.c. prasmes.
•         Apmeklē “Karjeras kafejnīcu”:
“Karjeras kafejnīca” ir vieta, kur interaktīvā veidā, izmantojot modernas tehnoloģijas un risinot interesantus uzdevumus, varēs uzzināt vairāk par darba tirgū nepieciešamajām prasmēm un izglītības iespējām.
 
Konkursu aicināti apmeklēt vispārizglītojošo un profesionālo skolu izglītojamie, pedagogi karjeras konsultanti, mācību priekšmetu skolotāji, izglītojamo vecāki no visiem Latvijas novadiem u.c. interesenti.

Pasākumā ieeja bez maksas, būs nodrošināta bezmaksas autostāvvieta. 

 

Konkurss “SkillsLatvia 2019” notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook