Sākusies pieteikšanās Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļai 2019

No 30. maija līdz 5. jūnijam Latvijā un visā Eiropā norisināsies jau piektā Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļa, kas sniedz iespēju ikvienam interesentam un organizācijai popularizēt uz ilgtspējīgu attīstību vērstas aktivitātes un pasākumus, kā arī izcelt savu ieguldījumu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) izvirzīto Ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā.

Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļā (European Sustainable Development Week – ESDW) pagājušogad notika vairāk kā 6000 pasākumu, ko īstenoja sociāli aktīvi iedzīvotāji, organizācijas un uzņēmumi, rūpējoties par mūsu planētas, cilvēku un resursu nākotni. Aicinām Jūs iepazīties ar informāciju par ESDW, citu dalībnieku aktivitātēm un pieteikt savu ideju vai projektu, kas atbalsta ilgtspēju un ir vērsts uz Ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu, ESDW tīmekļa vietnē: http://www.esdw.eu/.

Aicinām pieteikt savu projektu un ideju publicitātes pasākumus, kas tiks īstenoti laika posmā no 2019. gada 30. maija līdz 5. jūnijam, ESDW tīmekļa vietnē: http://www.esdw.eu/ līdz š.g. 29. maijam. Dalība ESDW sniedz iespēju popularizēt ilgtspējas iniciatīvas, paust organizācijas sociālo atbildību un vērtības caur reāliem piemēriem, kā arī uzskatāmi parādīt savu, savas kopienas, valsts un Eiropas mēroga līdzdalību IAM sasniegšanā, vienlaikus ļaujot iepazīties ar citām tematiskām aktivitātēm visā Eiropā un iegūstot starptautiskus kontaktus turpmākai sadarbībai. Visa informācija par ESDW ietvaros organizētajiem pasākumiem pēc to apstiprināšanas tiek ievietota un ir pieejama ESDW tīmekļa vietnē.

Papildu informācija un pieteikšanās e-forma pieejama ESDW tīmekļa vietnē: http://www.esdw.eu/.

Jūs varat sekot ESDW aktivitātēm arī sociālajās vietnēs: Twitter – @EuropeanSDWeek un Facebook.

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook