Sadancojām Krāslavā!

Krāslavas kultūras namā par skaistu tradīciju kļuvis ik gadu februāra mēnesī pulcināt deju kolektīvus uz Sadanci, kam, attiecīgajiem svētkiem par godu, dots nosaukums “Mīlestības dzīpari dejā”. Šogad mūsu deju svētkos piedalījās 11 kolektīvi!

 

Limbažu kultūras nama deju kolektīva "Jampadracis" seniori

Limbažu kultūras nama deju kolektīva "Jampadracis" vidējā paaudze

Limbažu kultūras nama deju kolektīva "Jampadracis" jaunieši

Straupes Tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Idumeja"

Jaunolaines kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Viducis"

KVĢ deju kolektīvs "Jumis"

KN vidējās paaudzes deju kolektīvs "Jautraviņa"

BJC deju kolektīva "Pastaliņas" 1.- 2.kl.grupa

BJC deju kolektīva "Pastaliņas" 5.- 6.kl.grupa

BJC deju kolektīvs "Raita"

KN deju kolektīvs "Raita"

Sadancojām! Anatola Kauškaļa foto

Tie bija mūsu viesi – Anda Lēmaņa vadītā Limbažu kultūras nama deju kolektīva “Jampadracis” jaunieši, vidējā paaudze un seniori, Straupes Tautas nama jauniešu deju kolektīvs “Idumeja”, Gintas Berķes vadībā un Jaunolaines kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Viducis”, vadītāja Elīna Grebežniece. Jāatzīmē, ka “Viducis” mūsu svētkos nebija pirmo reizi.

No mājniekiem uz skatuves kāpa Krāslavas Valsts ģimnāzijas deju kolektīvs “Jumis” savas jaunās vadītājas Martas Andrukovičas vadībā, Krāslavas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Jautraviņa”, vadītājs Jāzeps Ornicāns, Krāslavas Bērnu un jauniešu centra deju kolektīva “Pastaliņas” 1 – 2. klašu un 5 – 6. klašu grupas un Krāslavas BJC un kultūras nama deju kolektīva “Raita” divi sastāvi. Gan ar “Pastaliņām”, gan “Raitu” tagad strādā vadītāja Valda Timule un repetitore Marta Andrukoviča.

Koncertā tika izdejoti trīs desmiti latviešu deju!

Bērnu un jauniešu deju kolektīvi šobrīd gatavojas Skolēnu svētku skatēm, tāpēc repertuārā, protams, skates dejas, bet vidējie un seniori varēja izdejot sev tīkamākās dejas.

Satiekoties kolektīvu vadītājiem, reizēm rodas jaunas un interesantas idejas, tā, pirms paša koncerta “Pastaliņu” un “Viduča” vadītājas izlēma, ka jānodejo kopā Dagmāras Bārbales “Ziemas saulgrieži”! Un izdevās! Skatītāji atsaucīgi uzņēma dejotāju atraktīvo priekšnesumu.

Sestdien uz mūsu nama skatuves sadejoja170 mazi un lieli dejotāji!

Paldies visiem, bet it sevišķi mūsu viesiem, kuri koncertā ienesa kādas jaunas krāsas un parādīja mums mazāk redzētas dejas! 

Sadancosim Krāslavā arī nākamgad!

 

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook