Rudens kross

6. oktobrī Krāslavā noritēja tradicionālais rudens kross skolēniem, kurā sacentās Krāslavas un Dagdas novada skrējēji.

Pasākuma mērķis bija popularizēt skriešanu kā vienkāršāko, pieejamāko aktīvās atpūtas veidu, kā arī iesaistīt skolēnus skriešanas nodarbībās.

 100 skolēni cīnījās par godalgotājam vietām un katrs centās uzrādīt savu labāko rezultātu.

 500 m distancē dažādās vecuma grupās meiteņu konkurencē uzvarēja Alīna Griņeviča no Krāslavas  pamatskolas, Alesja Buko no Robežnieku pamatskolas, Martīne Djatkoviča no Krāslavas pamatskolas un Simona Silakova no Robežnieku pamatskolas. Šajā pašā distancē zēniem dažādās vecuma grupās ātrākie bija Aigars Bobičs no Krāslavas pamatskolas, Arkādijs Golubevs no Indras pamatskolas, Markuss Djatkovičs no Krāslavas pamatskolas. Savukārt 1 km distancē starp meitenēm savā vecuma grupā par uzvarētājām kļuva Marija Puzanova no Krāslavas Varavīksnes vidusskola, Adriāna Šuminska un Līga Volka, abas mācās Krāslavas pamatskola.                                                          Toties starp zēniem 1 km distanci visātrāk noskrēja Rihards Sitniks no Krāslavas pamatskolas un Vadims Plutjakovs no Krāslavas gr.Plāteru poļu pamatskolas. 1,5 km distancē jaunietēm uzvarēja Natalja Ostrovska no Indras pamatskolas. Zēniem 1,5 km labākie bija Guntis Latkovskis no Krāslavas Varavīksnes visdusskolas un Oskars Nazarovs no Robežnieku pamatskolas. Jaunietēm ātrākā bija Natālija Invalidova no Aleksandrovas internāt pamatskolas. Zēniem 2km distancē uzvarēja Guntais Gudovskis no Robežnieku pamatskolas. 3 km distancē uzvarēja Ronalds Niedra  un Aleksandrs Špeniks, abi mācās Aleksandrovas internāt pamatskola.        
   Priecē tas, ka no katras skolas skolēni izcīnīja godalgotās vietas. Šoreiz starp visām skolām izcēlās Robežnieku pamatskola, no kuras desmit skolēni tika pie apbalvojuma. 
                  

 

I. Vanaga, Krāslavas Sporta skolas metodiķe           

 

          
 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook