Robežnieku pamatskolas skolēni meklē Laimi Indrā

Robežnieku pamatskolas 1.-9.klases skolēni iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Indras Laimes muzeju. Visi ar nepacietību gaidīja, kāda tad īsti tā Laime izskatās?

Rutas Ivanovas foto

Laipnā un atraktīvā  gide stāstīja, ka laime var būt dažāda un katram sava. Ikvienam šajā dienā bija sava laime. Pirmais pārsteigums un pirmā laime bija ieejas biļetes šokolādes formā, visi skolēni varēja izbaudīt šokolādes garšas laimi. Veidojot mārītes katrs varēja izbaudīt zīmēšanas un krāsošanas laimi (mārītes sanāca tik dažādas); gatavojot un cepot pankūkas - garšas laimi; pagatavojot smaržas pēc savas unikālas receptes -smaržas laimi; sitot vecus traukus – ikviens varēja atsvabināties no stresa un sajust relaksācijas laimi; klausoties 5.klases skolnieces Valērijas Joninas muzikālo kompozīciju uz klavierēm – mūzikas klausīšanās laimi. Tāpat arī bērnus laimīgus darīja kāpšana muzeja tornī un zvaigžņu vērošana. Ikviens varēja izvēlēties sev piemērotāku sauso augu aromātu un, saliekot maisiņā izkaltētas drogas, aizsiet ar dažāda krāsa diegiem, kuriem arī bija sava nozīme.
    Apmeklējot Laimes muzeju var atrast nodarbības daudziem mācību priekšmetiem: vizuālajai mākslai, mūzikai, sportam, mājturībai, vēsturei un citiem. Pēc gandrīz divu stundu ilgā ceļojuma pa Laimes muzeju skolēni atgriezās skolā gandarīti un laimīgi!  

 
                               
Ar iespaidiem dalījās Robežnieku pamatskolas skolēni un klašu audzinātāji - Lilija Paceviča, Ruta Ivanova, Ludmila Boločko
 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook