Rīgas Valsts tehnikumam simtgadē veltīta pastmarka

Pirmo reizi Latvijas valsts pastāvēšanas vēsturē tiek izdota pastmarka par godu vidējās izglītības mācību iestādei. Pirmā pastmarka tiek izdota godinot profesionālās izglītības kompetences centru "Rīgas Valsts tehnikums" tā simtgadē.

Foto - ekrānšāviņš, RVT arhīvs

Rīgas Valsts tehnikuma simtgades pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 2020. gada 10.janvārī, Latvijas Pasta 10. pasta nodaļā, Elizabetes ielā 41/43 no plkst. 9.00  līdz 17.00.

Rīgas Valsts tehnikuma 100.gadadienai veltītās pastmarkas godināšanā  aicinām visus interesentus ierasties Rīgas Valsts tehnikumā,   Kr.Valdemāra ielā 1c, plkst. 11.40, mazajā zālē uz diskusiju -  "Pirmā pastmarka Latvijā, kas veltīta skolai".

Diskusijas dalībnieki -  Pasta vērtszīmju un filatēlijas departamenta direktors - Edmunds Bebrišs, Rīgas Valsts tehnikuma direktore - Dagnija Vanaga, moderatore - Ieva Duļevska.

Kāpēc valstij ir svarīgi izdot savas pastmarkas? Cik sena ir Latvijas pastmarku vēsture? Kāda ir pasaulē dārgākā pastmarka? Ko nozīmē pastmarku pirmās dienas zīmogošana? Kāpēc pirmā Latvijas pastmarka, kas veltīta skolai izdota godinot Rīgas Valsts tehnikumu? Kā nosaka pastmarkas vērtību un kāda ir RVT pastmarkas vērtība? Šie un vēl daudzi citi jautājumi, kas tiks apspriesti diskusijā. 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook