Rajona turnīrs galda tenisā

13.aprīlī Krāslavas sporta skolā notika turnīrs galda tenisā. Šogad tas izcēlās ar lielu dalībnieku skaitu no Krāslavas, Dagdas, Šķeltovas, Izvaltas, Andzeļiem, Kaplavas un Priežmalas.

Pirmie uzvarētājus savā grupā noskaidroja zēni. No septiņiem dalībnieki veiklākais izrādījās Arnolds Japiņš no Šķeltovas. Viņš čempiona titulu izcīna jau otro gadu pēc kārtas.

Savu čempiones nosaukumu šogad aizstāvēja arī Iveta Beinaroviča no Andzeļiem. Viņa desmit dalībnieču konkurencē uzvarēja visas spēles. Ar vienu zaudējumu līderei, otro vietu ieguva Marika Podskočija no Šķeltovas. Anastasija Bistrova, arī no Šķeltovas, palika trešajā vietā.

Vīriešu sacensībās piedalījās 29 dalībnieki. Viņi vispirms sacentās četrās apakšgrupās un pēc tam divi labākie spēlētāji no katras grupas turpināja cīņu par čempiona titulu. Bez neviena zaudējuma turnīrā uzvarēja un par čempionu kļuva Egīls Muskars. Otro vietu ieguva Vladimirs Bohans no Kaplavas pašvaldības. Vienādu punktu skaitu savāca Sandris Taranda no Andzeļiem un Jānis Leikums no Izvaltas. Tā kā Jānis uzvarēja savstarpējā spēlē, tad viņam - trešā vieta, bet Sandrim - ceturtā.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook