Radoša, izglītojoša diena Robežnieku pagasta bērniem un jauniešiem

Robežnieku pamatskolas skolēni sevi ir parādījuši kā radošas, sportiskas, entuziasma pilnas personības. Kā katrā grupā, arī viņiem ir savi līderi un organizatori. Mūsu skolā līderi ir skolas pašpārvaldes locekļi.

Katru gadu mācību laikā un brīvajā laikā notiek dažādas aktivitātes skolēnu pašpārvaldes vadībā. Jau vairākus gadus skolēnu pašpārvaldes locekļi mācās rakstīt un realizēt projektus, meklējot dažāda veida sadarbības formas. Pateicoties Krāslavas novada domes izsludinātajam konkursam, arī šogad jauniešiem bija iespēja realizēt savas idejas. Saņemot atbalstu no vecākajiem draugiem - absolventiem, audzēkņiem no Indras Mākslas skolas un speciālistiem no SIA “BETOLLI",  skolēnu pašpārvalde "Avotiņš" realizēja projektu “Radoša, izglītojoša diena Robežnieku pagasta bērniem un jauniešiem".  Pēc līguma projekta organizatoriem bija iespēja saņemt 300,00 eiro.

Šajā dienā Robežnieku pagasta bērniem un jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs:

Viena no krāsainākajām bija “Tauriņu meistarklase", kur katrs bērns darbnīcas laikā  pats izgatavoja  savu oriģinālo unikāla dizaina tauriņu.  

Lekcija “Latviskās piespraudes. Etiķete, stils un mode” iepazīstināja ar 2019. gada modes tendencēm, visiem lietišķās etiķetes ģērbšanās stiliem, kā ģērbties skolā un kas būtu jāņem vērā, izvēloties izlaiduma tērpu.

Katrs bērns un jaunietis vēlas savu personīgo dzīves telpu. Tāpēc praktiskais darbs  “Bērnu istabas remonts savām rokām” bija ļoti aktuāls.

Projekta dalībniekus gaidīja liels pārsteigums skolas ēdnīcā: bijušie absolventi, nākamie pavāri, konditori piedāvāja oriģinālu meistarklasi “Garšīgi  un kvalitatīvi ēdieni savām rokām". 

Radošajā dienā tika satikti un iepazīti jaunu draugi, iegūtas dažādas dzīves prasmes. Galvenais gandarījums ir par to, ka vecākie biedri mūsu viedokli, uzskatus ņem vērā un mūsos ieklausās. Mēs varam mācīties ne tikai stundās, bet arī citās aktivitātēs.

 

Skolēnu pašpārvaldes priekšsēdētāja Vika Kuzņecova

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook