Policija par godu 95 gadu jubilejai atklāj fotokonkursu profesionāļiem ”Mūsu darbs – Jūsu drošībai”

Šī gada nogalē Valsts policija svinēs savu 95 gadu jubileju. To gaidot, visa gada garumā tiek rīkoti īpaši pasākumi ar mērķi

 

iniciatīvu – īpašu jubilejai veltītu fotokonkursu profesionāļiem ”Mūsu darbs – Jūsu drošībai”.
Fotokonkursā aicināti piedalīties profesionāļi – jebkurš profesionāls fotogrāfs, mediju fotogrāfs vai fotogrāfijas students. Fotokonkursa mērķis ir atainot Valsts policijas ikdienas darbu cilvēku labā, darbiniekus, saikni ar sabiedrību. Fotokonkurss norisināsies no 12. septembra līdz 16. oktobrim. Dalībnieki var iesniegt gan jau tapušas profesionālas fotogrāfijas, gan iegūt iespēju reālajā darba vidē sekot līdzi kādas policijas struktūrvienības darbam un to fotografēt.
Fotokonkursā iesniegtās bildes vērtēs īpaša žūrijas komisija, kuras sastāvā būs fotogrāfi Alnis Stakle, Arno Marnics un Uldis Briedis. Tāpat arī Sabiedriskās politikas centra „Providus” juriste un pētniece Ilona Kronberga un Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.
Konkursa žūrijas vērtējumā 15 labākās konkursa dalībnieku iesniegtās fotogrāfijas tiks izmantotas Valsts policijas 95. gadadienai veltītās ceļojošās izstādes tapšanā, kas būs apskatāma publiski pieejamās vietās vairākās Latvijas pilsētās.


Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit: -

http://vp.gov.lv/index.php?&relid=14168

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook