Pieteikumu iesniegšana pašvaldības projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi“ līdz 6.aprīlim

Atgādinot, ka līdz tradicionālā pašvaldības projektu konkursa iesniegšanai ir atlikušas tikai 11 dienas, informēju, ka šogad, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, ir nelielas izmaiņas projektu sagatavošanas laikā.

Pirmkārt, neskaidros jautājumus lūgums uzdot attālināti - epastā inara.dzalbe@kraslava.lv vai pa tālruni 29185871. Konkursa nolikums, projekta pieteikuma forma un detalizēti ieteikumi tās aizpildīšanai pieejami pašvaldības mājas lapā www.kraslava.lv (https://kraslava.lv/zinas/pilns-raksts/mosties-pavasarim-domajot-idejas-projektu-konkursam-iedzivotaji-veido-savu-vidi?fbclid=IwAR0zjr1mgZZ01xcBTqfi3I4wPrJnP27PvTAwQxdqsUfWPxm9nbzBWrQy0r0).

 

Otrkārt, projektu iesniegumus biedrības un iedzīvotāju grupas varēs iesniegt, sūtot vēstulē pa pastu uz Krāslavas novada domi (Rīgas ielā 51, Krāslavā), ar drošu elektronisko parakstu parakstītu epastu, kas nosūtīts uz dome@kraslava.lv, vai drukātā veidā aploksnē atstājot pasta kastītē pie Krāslavas novada domes ēkas (Rīgas ielā 51, Krāslavā). Gadījumā, ja pasta kaste ir pilna, lūgums par to informēt, zvanot 656 24383. Kā jau parasti, elektroniskā versija nosūtāma uz epastu inara.dzalbe@kraslava.lv (līdz 6.aprīļa plkst.12.00).

 

Treškārt, lūgums atbildīgi izvērtēt projekta sagatavošanas procesu, projekta plānošanu kopā ar citiem domubiedriem maksimāli veicot attālināti, sazinoties telefoniski, sociālajos tīklos vai epastos. Izņēmuma gadījumā pieļaujams parakstu vietā norādīt dalībnieku (vai daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju) tālruņa numurus.

 

Lai idejas raisās!

 

Ināra Dzalbe

Krāslavas novada domes

Attīstības nodaļas vadītāja

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook