Pārvērtības Raiņa ielā

Raiņa ielas 23. nama iekšpagalma celiņš daudzu gadu garumā bija īsta šķēršļu josla nama iedzīvotājiem – lieliem un maziem, veciem un jauniem.

Ziemā tas apledoja, zem plānās sniega sedziņas rūpīgi maskējot padziļas bedres un asfalta plaisas., Rudenī un pavasarī – pielija, atsedzot milzīgas lāmas – brauc kaut ar laivu... Vasaras naktīs bedres līdzinājās tumsā tītam peļu slazdam.
     Šī gada pavasarī, Krāslavas novada dome izsludināja projektu konkursu „Iedzīvotāji veido savu vidi” un aktīvākajiem iedzīvotājiem radās ideja – atjaunot celiņu.
    Ideju atbalstīja visi nama iedzīvotāji, kopīgiem spēkiem sagatavoja projekta pieteikumu, sagaidīja fonda un novada domes pārstāvjus un argumentēja savu vajadzību. Liels bija prieks un gandarījums par novada domes un KNHM finansiālo atbalstu 700 Ls apmērā.
    Lai paveiktu iecerēto, iedzīvotāji sadarbojās ar Krāslavas novada Būvvaldi,  Latvenergo, Lattelekom un SIA “Valmekss”. SIA “Valmekss” profesionāli un ar atbildību izstrādāja tehniskos risinājumus, veica zemes darbus un bruģēšanu. Tehniskajos darbos iesaistījās arī mājas iedzīvotāji, bet apzaļumošanā  - mazi, lieli, veci un jauni, mājas iedzīvotāji, kaimiņi un draugi! Celiņa atjaunošana kopumā izmaksāja 1571,15 (18% - novada dome, 27%-  KNHM, 55% - dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība “Ozols K”).
    Kopīgas sadarbības rezultātā pie viena no vecākajiem daudzdzīvokļu namiem Krāslavā ir tapis pievilcīgs, kvalitatīvs, funkcionāli ērts un drošs bruģa celiņš.  Lai priecē pašus un apkārtējos!


Gunta Čižika
Projekta koordinatore

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook