NVA piedāvā darba devējiem iespēju tiešsaistē uzrunāt IT un finanšu jomas speciālistus

Turpinās darba devēju reģistrācija dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotajā tiešsaistes (online) darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”, kas šī gada 23.aprīlī no plkst.11.00 līdz 15.00 norisināsies Eiropas darba dienu platformā

 (www.europeanjobdays.eu). Dalība pasākumā ir bez maksas!

 

Lai piedalītos starptautiskajā tiešsaistes darba dienā, darba devējam ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā (www.europeanjobdays.eu), jāreģistrējas dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” (https://ej.uz/registrejies2020), jāpublicē vakances un jāievieto sava uzņēmuma video. Piedalīšanās šajā tiešsaistes pasākumā ir arī iespēja veicināt sava uzņēmuma starptautisko atpazīstamību!

 

Detalizētāku informāciju darba devēji var uzzināt, sazinoties ar tiešsaistes (online) darba dienas „Darbs un karjera Latvijā” Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) koordinatoriem Latvijā Ilzi Luīzi Mihailovu (e-pasts: IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv tālr. 67021793) vai Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422).

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook