Noslēgušās skolēnu sacensības

Maija mēnesī vispārizglītojošu skolu skolēni piedalījās gan futbola, gan vieglatlētikas sacensībās. Visjaunākajā vecuma grupā (2006.gadā dzimuši un jaunāki) zēniem futbola sacensībās piedalījās četras komandas no Robežnieku pamatskolas, Krāslavas pamatskolas, Krāslavas grāfu Plāteru v.n. Poļu pamatskolas un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Pārliecinošu uzvaru svinēja Krāslavas pamatskolas komanda, otro vietu ieguva  Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni un trešo Krāslavas grāfu Plāteru v.n. Poļu pamatskola.


Starp 2004.- 2005. gadā dzimušiem zēniem futbolā pirmo vietu un kausu izcīnījā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sportisti, otro vietu – Krāslavas pamatskolas komanda un trešo vietu ieguva Krāslavas Valsts ģimnāzija.

 

Vieglatlētikas sacensībās ,,Četrcīņa” katram dalībniekam bija jāstartē četrās disciplīnās: 60m skriešanā, bumbiņas mešanā, tāllēkšanā un vidēja garuma skriešanas distancē.


Visjaunākajā vecuma grupā (2006.gadā dzimušas un jaunākas) meitenēm “Četrcīņā” pirmo vietu izcīnīja Krāslavas pamatskolas skolniece Terēze Podjava, otro vietu ieguva Elizabeta Vorožcova no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas un trešo - Katrīna Kuzņecova no Dagdas vidusskolas.


"Četrcīņā” zēniem šājā vecuma grupā visu pjedestālu izcīnīja sportisti no Dagdas vidusskolas. Pirmo vietu izcīnīja Samuels Zariņš, otro vietu - Daniels Kazakevičs un divas trešās vietas - Raivo Maļinovskis un Viktors Kuzmins.


Meitenēm, kuras dzimušas 2004.- 2005. gadā, uzvaru izcīnīja Krāslavas pamatskolas skolniece Līga Volka, otro vietu ieguva Aleksandra Soročina no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas un trešo vietu – Kristīne Pavļuķeviča no Izvaltas pamatskolas.


Zēniem šājā vecuma grupā labus rezultātus uzrādīja Šķeltovas pamatskolas skolnieki: Danielam Sargunam -1.vieta, Dmitrijam Jankovskim-3.vieta. Otro vietu ieguva Krāslavas pamatskolas skolnieks Aigars Ostapko.


Mācību gads noslēdzas un skolēnu sacensības līdz ar to. Paldies visiem skolotājiem un skolēniem par aktīvu dalību sacensībās, kā arī vecākiem par atbalstu! 

 

 

Ilona Vanaga, Krāslavas Sporta skolas metodiķe

 

 

 


    
    
 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook