Noslēdzies Krāslavas novada turnīrs minifutbolā

Šī gada 12.septembrī Krāslavā norisinājās tradicionālais turnīrs minifutbolā, kurā piedalīties tika aicināti Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu iedzīvotāji.

Šogad pacīnīties par godalgām pieteicās 8 komandas, kas ir divas reizes vairāk, nekā pagājušo gadu. No sākuma notika priekšsacīkstes 2 apakšgrupās.

Turnīra čempioni

Sudraba medaļu ieguvēji- Kalniešu komanda

Aglonas komandai- bronza

Cīņa par bumbu

    Veicot izlozi, liktenīgas sakritības dēļ sagadījās, ka „A” apakšgrupā sacentās ciemiņu komandas: Aglona, Šķeļtova, Kaplava un Kalnieši.  Savukārt „B” apakšgrupā spēkiem mērojās visi krāslavieši: Rīgas Valsts tehnikums (Krāslavas filiāle), DK Stars, Ritms I un Ritms II.

   No katras apakšgrupas nākamajā sacensību kārtā izgāja pa 2 komandām. Pusfinālā Kalnieši ar 1:0 uzvarēja Ritms II komandu, bet Ritms I ar tādu pašu rezultātu pieveica Aglonas futbolistus.

   Sacensību  noslēgumā cīņā par bronzas medaļām spēcīgāki izrādījās Aglonas sportisti, kuri ar rezultātu 4:2 uzvarēja Ritms II komandu, bet cīņā par zelta un sudraba medaļām ar rezultātu 1:0 uzvaru svinēja Ritms I komanda. 

   Spēles noslēgumā uzvaras vārtus ar skaistu sitienu guva Igors Murāns. Viņš arī tika atzīts par turnīra labāko spēlētāju. Kalniešu spēlētāji savukārt saņēma sudraba medaļas, tādējādi atkārtojot pagājušā gada panākumu.

 

   Sacensību organizators Viktors Beinarovičs.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook