NEPĀRVARAMAIS BK DAGDA AIZSARGMŪRIS

Piektdien 30. oktobrī tika aizvadīta čempionāta otrā spēle, kurā spēkiem mērojās „Kraisnet” un „BK Dagda/ SIA Brīvība” komandas. Spēle risinājās visnotaļ saspringtā gaisotnē no pirmās līdz pat pēdējai minūtei.

Pirmā ceturtdaļa sākās ar „Kraisnet” uzbrukumu, taču nevieksmīgi. Arī Dagdas komanda nespēja realizēt savus soda metienus, un spēles rezultātu atklāja „Kraisnet” komandas basketbolists K. Ļaksa, izdarot pēc kārtas divus precīzus 3punktu metienus. Neilgu brīdi „Kraisnet” izdevās saglabāt pārsvaru, taču pēc rezultāta 10:10 Dagdas komanda uz laukuma sacēla īstu viesuļvētru ar 15 pēc kārtas neatbildētiem puktiem! „Kraisnet” komanda cieta vairākas neveiksmes pēc kārtas, mēģinot izlauzties cauri „BK Dagda/ SIA Brīvība” veidotajam aizsargmūrim, lai tiktu pie groza un izdarītu metienu, tā rezultātā savācot 12 punktus pret Dagdas 29.

Uzsākot otro ceturtdaļu, „BK Dagda/ SIA Brīvība” izskatījās krietni pārliecinātāki par „Kraisnet” komandu. Diez ko veiksmīgāka arī šī ceturtdaļa „Kraisnet” basketbolistiem nebija – vairāki nerealizētu uzbrukumi, neveiksmes 3punktu metienos. Izmantodami auguma un atlētiskuma pārsvaru, arī atlecošās bumbas savāca Dagdas komanda. „BK Dagda/ SIA Brīvība” turpināja palielināt savu pārsvaru līdz pat ceturtdaļas beigām, beidzot to ar 30:12.

Trešajā ceturtdaļā „Kraisnet” komanda mēģināja īstenot trenera norādījumus, pielietojot presingu un nospēlējot ciešāk aizsardzībā. Uzbrukumos „Kraisnet” pārsvarā meta soda metienus, ceturtdaļu uzvarot ar 18:17.

Ceturtajā ceturtdaļā Dagdas komanda turpināja palielināt pārsvaru, spēlējot kombinācijām bagātu spēli. „BK Dagda/ SIA Brīvība” rezultāta kaldināšanā ar savu spēli īpaši bija pamanāms R. Kovalis, kurš punktus guva visā spēles garumā gan no groza apakšas, gan iemetot trīs 3punktu metienus, vienu no tiem pat pēdējā uzbrukuma sekundē, kopā savācot 47 punktus! „BK Dagda/ SIA Brīvība” komandā 3punktu metienus iemeta 3 spēlētāji, kopsummā realizējot 7, „Kraisnet” komandā - 2 spēlētāji, kopā trāpot četrus precīzus 3punktu metienus. „Kraisnet” komanda veiksmīgāk meta soda metienus, realizējot 16 no 29, attiecīgi „BK Dagda/ SIA Brīvība” – 8 no 21.

Spēli apmeklēja aptuveni 80 Krāslavas un Dagdas komandu līdzjutēji. Spēles pārtraukumā skatījājiem bija iespēja piedalīties soda metienu konkursā. Četru dalībnieku konkurencē ar diviem precīziem soda metieniem SIA „Kraisnet” sponsorēto balvu ieguva Alise!

„Kraisnet” : „BK Dagda/ SIA Brīvība”

Rezultāts: 60 : 101 „BK Dagda/ SIA Brīvība” labā

Rezultāts ceturtdaļās: (12:29), (12:30), (18:17), (18:25)