Mūsējie Rēzeknes novada junioru līgā

2017.gada 28.oktobrī, Rēzeknes novadā, Maltas multifunkcionālajā zālē notika Rēzeknes novada 4.sezonas Junioru volejbola līgas pirmā kārta.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

Meiteņu konkurencē bija 7 komandas, bet zēnu 8 komandas.

 

Otrais posms notika 3.decembrī, kurā notika izlemošās spēles par iziešu finālā un pusfinālā. Pēdējais, trešais, posms notika 28.decembrī, šajā posmā notika svarīgākās spēles par lielo un mazo kausu.

 

Lielā kausa interesantākā spēle bija starp Rēzeknes Sporta skolas komandu un Krāslavas Valsts ģimnāzijas meitenēm. Spraigā cīņā par pirmo vietu izšķirošā, trešajā, setā (15:12) Krāslavas Valsts ģimnāzijas meiteņu komanda piekāpās Rēzeknes sporta skolas komandai  un izcīnīja otro godalgoto vietu.

 

Zēnu konkurencē Krāslavas Valsts ģimnāzijas komanda ierindojās 7 .vietā un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda ierindojās 6 .vietā.

 

Par labāko Krāslavas Valsts ģimnāzijas meiteņu komandas spēlētāju tika atzīta Aleksandra Andrukoviča, bet Krāslavas Varavīksnes vidusskolas un Krāslavas Valsts ģimnāzijas zēnu konkurencē tika atzīti Andris Spalvis un Edgars Reruhs. Liels paldies Krāslavas novada domei par transportu.

 

 

Alise Samsonoviča, Krāslavas Valsts ģimnāzijas skolniece

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook