Modernā dienesta viesnīca ir gatava!

Straujiem soļiem tuvojas ne tikai gada nogale, bet arī Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētais 8.1.2.0/17/I/035 „Krāslavas izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošana un mācību vides uzlabošana (Pils ielā 5 un N.Rancāna ielā 4) projekts, kas tika veiksmīgi īstenots 3 gadu garumā.

Viena no vērienīgākajām projekta aktivitātēm bija dienesta viesnīcas būvniecība, kura ir paredzēta Krāslavas novada izglītības iestāžu audzēkņiem. Jaunizbūvētās dienesta viesnīcas būvniecība, kuru veica SIA „Jēkabpils PMK”, ir veiksmīgi pabeigta. Dienesta viesnīca nodrošinās ērtu, modernu un ergonomisku vidi 52 tās iemītniekiem. Viesnīcas viesiem ir paredzētas divvietīgās istabiņas ar labierīcībām, divām koplietošanas virtuvēm un divām atpūtas telpām. Dienesta viesnīcai paredzētās mēbeles, pēc dizaina projekta, ražo SIA „Illustrator”. Ilgi gaidītā ēka būs pilnībā pabeigta un aprīkota šī gada beigās.

Projekta budžeta kopējās attiecināmās izmaksas sastāda 3 126 601,18 EUR, ERAF līdzfinansējums - 2 657 611 EUR. Projekta ilgums - līdz 2021. gada 31. decembrim.

Juta Bubina,
projekta vadītāja

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook