Mēs - savai skolai!

Šonedēļ noslēdzās Indras pamatskolas skolēnu Pašpārvaldes īstenotais projekts „Mēs - savai skolai!”, kas tika realizēts pateicoties Krāslavas

.

.

.

.

 

 

 

novada pašvaldības jauniešu projektu konkursam.  

 

            Projekta rezultātā Indras pamatskolā tika aprīkota ar jaunām mēbelēm un noformēta telpa, ko izmantos skolēnu Pašpārvaldes dalībnieki, kā arī citi skolēni un pedagogi  savā ārpusstundu darbā. Projekta ietvaros skolēnu Pašpārvaldes aktīvisti   organizēja diskusiju par brīvprātīgo darbu un par katra Latvijas iedzīvotāja ieguldījumu savas valsts dzīvē.

 

             Visspilgtākais projekta pasākums ar saukli “Indra skrien!”, kas vienoja 100  (!) Indras pamatskolas skolēnus, skolotājus un dažus vecākus notika 22.septembrī, tieši Olimpiskajā dienā! Skrējiens sākās skolas pagalmā un noslēdzās Indras Tēvijas parkā. Jaunāko klašu skolēni veica mazāku distanci, bet  pamatskolēni – lielāku.

 

              Pēc kopbildes uzņemšanas Tēvijas parkā visi devās uz apbalvošanas ceremoniju un balvas saņēma visi!

 

Gribam pateikties Krāslavas novada pašvaldībai, Indras pamatskolas direktorei Ingai Jākobsonei, skolotājai-konsultantei Ilonai Beitānei-Špakai, arī visiem skolotājiem un tehniskajiem darbiniekiem par palīdzību un atbalstu projekta realizācijā.

 

Indras pamatskolas skolēnu Pašpārvalde

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook