Mēs Krāslavā = Mēs Latvijā

Sestdien, 6. janvārī, Zvaigznes dienā, Indrā notika Krāslavas māmiņu kluba īstenotā un Latvijas Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta „Mēs Krāslavā = Mēs Latvijā”

.

.

.

.

Anatola Kauškaļa foto

 

 

 

noslēguma aktivitātes.

 

Nepiespiestā atmosfērā ģimenes svinēja ziemas saulgriežu svētkus, ejot rotaļās un dejojot ar Ilonu Kangizeri, veidojot Krāslavas un Latvijas simbolus no baltā māla ar Ēriku Zarovsku un baudot neatkārtojamos Indras ievārījumus un pankūkas ar Valentīnu Bārtuli.

 

Galvenais pasākuma un projekta notikums, arī veltījums Krāslavas un Latvijas apaļajām jubilejām, bija bērnu un mākslinieku radītais kopdarbs - animācijas filma „Reiz Krāslavā” un radošo darbu izstāde.

 

Pirmo reizi skatoties filmu un redzot sava darba augļus, emocijas kūsāja un dzirkstīja!

 

Ieguldīto novērtēja eksperti, skatītāji un veidotāji, novēlot filmai iekarot aizvien lielākās auditorijas un ekrānus.

 

Pateicību par padarīto filmas veidotājiem (Ievai Folkmanei, Endijam Pavlovam, Holgeram Folkmanim, Ilutai Smirnovai, Rihardam Jermolajevam, Alīnai Aleksandrovičai, Emīlam Grišānam, Reinai Lahtionovai, Maijai Lahtionovai, Diānai Žurai, Annai Žurai, Artūram Lukjanskim, Aleksandram Babrovskim, Dainim Sjadro, Renātam Maksimovam, Alīnai Grinevičai, Ļubomilai Abramovai, Staņislavai Abramovai, Viktorijai Kvačai, Dacei Liepai, Anatolam Kauškalim, Martai Folkmanei, Andrejam Jakubovskim, Aleksandram Maijeram, Mairitai Folkmanei) izteica pasākuma organizētāji un projekta iniciatori - biedrības „Krāslavas māmiņu klubs” valde.

 

Animācijas filmas prezentācija Krāslavā plānota aprīlī, Krāslavas 95 gadu svinībās. Turpmāk tā ļaus ātri un efektīvi nodot informācija par Krāslavas kultūrvēsturisko pieredzi pēdējā gadsimtā.

 

 

Gunta Ahromkina,

Krāslavas māmiņu klubs

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook