Melo-M koncertēs Krāslavā

Čellu trio Melo-M savas koncerttūres "Apkārt pasaulei" ietvaros 19.martā plkst. 19.00 sniegs koncertu Krāslavas kultūras namā. Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā

Melo-M

Kārlis Auzāns

Valters Pūce

Antons Trocjuks

KN kasē (KN 2.st.)

Biļešu cena - 3Ls un 4 Ls. 

Kases tālr. 65681482

Melo – M ir čellu trio, kas izveidots 2005. gadā. Grupas sastāvā muzicē trīs akadēmiski izglītoti čellisti – Kārlis Auzāns,Valters Pūce un Antons Trocjuks.
Melo – M repertuārā ir gan popmūzikas un rokmūzikas dziesmu versijas trim čelliem, gan tautas mūzika, klasiskā mūzika un modernā klasika.
 
Trio izdevis trīs albumus: Melo M (2005) ar latviešu popmūzikas un rokmūzikas dziesmu versijām trim čelliem un sitamajiem instrumentiem, Singalongs  (2007) ar pasaules hitu versijām un Around the World (2009) ar pasaules tautu populārāko dziesmu versijām. Visu aranžējumu autors un producents ir grupas dalībnieks Kārlis Auzāns.
 
Melo – M ir viena no starptautiski pazīstamākajām Latvijas mūzikas grupām. Piecu gadu laikā grupa koncertējusi divreiz devusies turnejā pa ASV, notikuši koncerti Krievijā, Francijā, Lielbritānijā, Somijā, Krievijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Ukrainā, Igaunijā, Lietuvā, Turcijā un citās valstīs.
 
Trio uzstājies kopā ar starptautiski pazīstamiem mūziķiem – Boney M solisti Meiziju Viljamsu, piedalījies zviedru multiinstrumentālistu Roberta Velsa un somu čellistu grupas Apocallyptica koncertos. Krievijā zināma Melo – M sadarbība ar Laimu Vaikuli un Raimondu Paulu.
 
Melo – M mūziķi vairākkārt muzicējuši kopā ar dažādiem simfoniskā orķestra sastāviem, kā arī kopā ar deju grupu Dzirnas iestudējuši modernās dejas izrādi Apstājies. Čellu trio darbojies arī akadēmiskās mūzikas jomā, sniedzot koncertus kopā ar soprānu Sonoru Vaici.
 
Melo – M versijas par pasaulē populārām melodijām izpelnījušās arī starptautisku ievērību, piemēram, 2009. gadā čellu trio izpildīto The Beatles dziesmas Come Together versiju savā programmā iekļāva kanādiešu daiļslidotajs Džeremijs Tens.
 
Katram trio dalībniekam ir liela akadēmiskās mūzika pieredze, piedaloties gan starptautiskos konkursos, gan muzicējot kopā ar simfoniskajiem orķestriem. Paralēli pamatstudijām grupas mūziķi skolojušies pie tādiem pasaulē atzītiem čella spēles meistariem kā Mstislavs Rostropovičs, Klauss Kangisers, Miša Maiskis, Franss Helmersons, Maksims Utkins, Natālija Šhovskaja.
 
Koncertos Melo – M apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook