Likteņdārzs aicina skolēnus piedalīties konkursā par lielāko novada sveci

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām Likteņdārzs aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties konkursā par lielāko novada sveci. Skolēni tiek aicināti veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai konkursa noslēgumā sadarbībā ar SIA "Baltic Candles" tiktu izlietas piecas lielsveces –

Likteņdārzs

pa vienai katram novadam (Latgalei, Kurzemei, Vidzemei un Zemgalei) un Rīgai. Konkursa uzvarētāji būs klase, kura būs savākusi visvairāk parafīna un saņems īpašu balvu no Likteņdārza draugiem - hokeja kluba "Dinamo Rīga" - iespēju apmeklēt hokeja spēli un tikties ar hokejistiem. 

Konkurss norisināsies no 1. oktobra līdz 5. novembrim un tajā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skolas klase no 1. līdz 12. klasei. Konkursa dalībnieki var būt klašu kolektīvi, katrai klasei veidojot vienu komandu. Klases uzdevums ir savākt pēc iespējas vairāk parafīna, lietotas vai vecas sveces un līdz 5. novembrim tās nogādāt Likteņdārzā, Koknesē vai “Kokneses fonda” birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 75B. Pēc tam viss savāktais materiāls tiks sadalīts atbilstoši novadiem, no kurām skolām tas iesniegts un nogādāts SIA "Baltic Candles" ražotnē, kur tiks izlietas piecas lielsveces – pa vienai katram novadam (Latgalei, Kurzemei, Vidzemei un Zemgalei) un Rīgai, atbilstoši savāktajam materiālam.

Konkursa uzvarētāji būs klase, kura būs savākusi visvairāk parafīna. Viņi saņems īpašu balvu no Likteņdārza draugiem - hokeja kluba "Dinamo Rīga" - iespēju apmeklēt hokeja spēli un tikties ar hokejistiem. Savukārt konkursā izgatavotās novadu lielsveces tiks iedegtas 18. novembra pasākumā Likteņdārzā, kur tradicionāli tiek sagaidīts saulriets un no svecītēm izveidota Latvijas valsts kontūra. Noslēguma pasākuma laikā tiks apbalvoti arī konkursa uzvarētāji un godināti visi dalībnieki, pateicoties kuru savāktajam materiālam tapušas piecas lielsveces, kuras veltītas Latvijas 100-gadei un Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par konkursu, nolikums un pieteikuma anketa atrodama Likteņdārza mājas lapā www.liktendarzs.lv.

 

Plašāka informācija par konkursu:
Linda Galino
Likteņdārza administratīvā direktore
Mob. +371 25495544
E-pasts: liktendarzs@koknesesfonds.lv
www.liktendarzs.lv

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook