"Lecam pa jaunam, lecam pa vecam" Limbažos - jautrs, atraktīvs, sportisks un radošs pasākums dejotājiem

Piektdien, 2.februārī Krāslavas Bērnu un jauniešu centra deju kolektīva “Pastaliņas” (7.-8.kl.) dejotāji modās ap plkst. 3.00, lai jau plkst. 4.15 mundriem,

Gatavi startam

Atbalstām skolotāju Valdu

Lokanība

Miers un precizitāte

Stafetē esam 4. no 17 komandām!

"Pastaliņas" - tie esam mēs!

Koncerta noslēgums

 

 

 

ar tērpiem rokās ieņemtu labākās vietas 5 stundu tālajā braucienā uz Vidzemes pilsētu Limbažiem, kur deju kolektīvi no Alūksnes, Bauskas, Daugavpils, Ikšķiles, Īslīces, Krāslavas, Limbažiem, Lubānas, Ogres, Preiļiem, Rēzeknes, Saldus, Siguldas, Viļķenes – kopā gandrīz 500 dejotāju Olimpiskajā centrā “Limbaži”, piedalījās sportiskās aktivitātēs- ar izdomu, humoru un fizisku slodzi dažādās stafetēs un radošajās darbnīcās Limbažu Bērnu un jauniešu centrā.

 

 

Plkst.17.00 Limbažu Kultūras namā notika iespaidīgs 2 stundu garš deju kolektīvu koncerts, kurā tika izdejotas dažādu paaudžu horeogrāfu dejas. Arī koncertā dejotājiem bija jācenšas piesaistīt gan publikas, gan deju kolektīvu vadītāju uzmanību, jo katram kolektīvam tika piešķirta kāda nominācija. “Pastaliņām” - ATRAKTĪVĀKĀ kolektīva tituls.

 

 

Šāds pasākumus “Lecam pa jaunam, lecam pa vecam” domāts tieši tai dejotāju paaudzei, kura, šķiet, izaugusi no bērnu dejām, bet vēl nav iedejojusi jauniešu un pieaugušo kārtā. Pasākuma mērķis – motivēt 7.-9.klašu dejotājus kopt un pilnveidot savas deju prasmes, tikties ar vienaudžiem un bagātināties zināšanās par Latvijas novadiem. 

 

 

Atgriezāmies no pasākuma jau 3.februāra agrā rītā pēc plkst. 3.00.  “Ātri” izgulējāmies un godam kuplinājām Krāslavas Valsts ģimnāzijas 95 gadu jubilejas koncertu KN.

 

 

Paldies dejotājiem par saliedētību, atbildību un mīlestību uz deju, paldies dejotāju vecākiem par operativitāti un atbalstu, paldies enerģijas pārbagātajai un izturīgākajai deju skolotājai Valdai Timulei.

 

Uz tikšanos koncertos!

 

 

Kopā ar “Pastaliņām” bija arī KBJC metodiķe

un mamma vienā personā Sanita Kumpiņa

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook