Latgales biznesa mēnesis – jauniešu motivācijas pasākumu cikls Latgales pašvaldībās

ākot ar 2013.gada novembra otro pusi Latgales pašvaldībās tiek organizēts jauniešu motivācijas pasākumu cikls, kura ietvaros Latgales jaunieši

interaktīvā formā būs informēti par uzņēmējdarbības attīstības iespējām un atbalsta mehānismiem, kas ir pieejami šobrīd, kā arī būs pieejami turpmāk.

Ar savu veiksmīgo pieredzi dalās pieredzējušie un jaunie uzņēmēji. Aktīvākie un motivētākie jaunieši tiks aicināti uz Latgales biznesa mēneša noslēguma pasākumu Daugavpilī, kas notiks 2013. gada 12.decembrī. Noslēguma pasākuma ietvaros jauniešiem tiks radīta iespēja apmeklēt vienu no modernākajām ražotnēm Latgalē, kā arī tiks organizētas citas aktivitātes.

3.decembrī arī Krāslavas Valsts ģimnāzijas aktu zālē Latgales biznesa mēneša ietvaros notika motivācijas seminārs jauniešiem, vidusskolu izlaiduma klašu audzēkņiem par uzņēmējdarbību. Pasākuma moderators bija uzņēmējs Neils Balgalis (SIA „Grupa 93”).

Kopā motivācijas seminārā piedalījās 32 jaunieši no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Krāslavas Valsts ģimnāzijas, Ezernieku vidusskolas un Dagdas vidusskolas. Paldies skolu vadībai par atsaucību.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook