LAMPA aicina piedzīvot sarunas četrās kopā skatīšanās vietās Latgalē

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, Sarunu festivāla LAMPA sarunas varēs piedzīvot tiešraidē 21 kopā skatīšanās vietā visā Latvijā, tajā skaitā – Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā, Lūznavas muižā, Balvu novada muzejā un Dagdas Tūrisma informācijas centrā. Astotais Sarunu festivāls LAMPA jau 1. un 2. jūlijā aicina runāt par svarīgo, neparasto un nepamanīto.

Kopā skatīšanās vieta – tā ir publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta jebkur Latvijā, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par LAMPAS piedāvātajām tēmām, iededzot LAMPU arī savā kopienā. Kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu – ar to varēs iepazīties pirms festivāla tā mājaslapā, uzklikšķinot kartē uz sev interesējošās kopā skatīšanās vietas.

LAMPAS kopā skatīšanās vietas apmeklējums ir bez maksas – vien jāatrod sev tuvākā vai varbūt arī attālāka vieta. Kopā skatīšanās vietu karti meklējiet festivalslampa.lv/lv/kopa-skatisanas-vietas. Uzklikšķinot uz konkrētas kopā skatīšanās vietas kartē, atradīsiet tās adresi, darba laiku un kontaktinformāciju.

Šogad Sarunu festivālā LAMPA būs vairāk nekā 250 pasākumu, kuru uzmanības lokā – sabiedrībai aktuālas tēmas par praktiskiem un filosofiskiem individuāli un valstiski svarīgiem jautājumiem, sākot no gatavības krīzē un izvēlēm vēlēšanās līdz samuraju mācībām un cieņai pret savu organismu. Festivāls, tai skaitā kopā skatīšanās vietas,  kā vienmēr būs pieejams bez maksas. Vairāk informācijas par festivālu un tā programmu festivalslampa.lv.

Rūdolfs Kivlenieks
Sarunu festivāla LAMPA kopā skatīšanās vietu koordinators

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook