Krāslavu apmeklēja Krievijas vēstnieks

1.septembrī Krāslavu apmeklēja Krievijas Federācijas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs un Krievijas Federācijas Ģenerālais konsuls Daugavpilī Nikolajs Vihļajevs.

Vēstnieka vizītes galvenais mērķis bija  iepazīties ar Varavīksnes vidusskolu un, protams, tikties  ar novada domes priekšsēdētāju.
Varavīksnes skolā viesiem tika izrādītas mācību telpas, īsā prezentācijā atspoguļoti skolēnu izcilākie sasniegumi mācībās un  atmiņā paliekošākie skolas pasākumi.
Skolas zālē bija pulcējušies skolas pedagogi un daži krāslavieši, kas vēlējās uzdot vēstniekam jautājumus. Tie galvenokārt skāra Daugavpils konsulāta darbu un izmaiņas Krievijas likumdošanā, kas skar savu pilsoņu interešu aizstāvību mītnes zemēs.
A.Vešņakova kungs atstāja ierakstu skolas viesu grāmatā un dāvanas skolai. Tikšanās noslēgumā skolas pedagogi nofotografējās ar vēstnieku.
Pēc Varavīksnes vidusskolas apmeklējuma vēstnieks devās uz Aleksandra Ņevska dievnamu, kur tikās ar pareizticīgo priesteri tēvu Aleksandru un novada domē  A.Vešņakovam bija garāka saruna ar domes priekšsēdētāju Gunāru Upenieku.

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook