Krāslavas šāvēji uzsāka sezonu ar medaļām

4.-6. oktobrī Krāslavas Sporta skolas šāvēji piedalījās Latvijas Jaunatnes čempionātā ložu šaušanā. Šaušanā no 3 stāvokļiem (no ceļa, guļus un stāvus) Dana Soskova uzlaboja personīgo rezultātu par 13 punktiem, ar ko izpildīja sporta meistara kandidāta normatīvu un izcīnīja 2.vietu,

Krāslavas komanda čempionātā

zaudējot līderei tikai 3 punktus.

Marekam Mjadjutam neizdevas labi izpildīt šaušanu stāvus, lai pacīnītos ar līderi, un ar to viņam 2.vieta.
         Vingrinājumā 30 šāvieni guļus Dana Soskova  ieguva 3.vietu, Ēriks Lukaševičs ar personīgo rekordu ierindojās 6.vietā, Artūrs Verigo  7.vietā un  Mareks Mjadjuta  8.vietā.
        Šaušanā ar pneimatisko šauteni Dana Soskova ierindojās 7.vietā.

Jauniešu konkurencē  Marekam Mjadjutam  4.vieta, Artūram Verigo 6.vieta, Igoram Jegorovam 15.vieta, Ērikam Lukaševičam 16.vieta, Aļģim Berestnevam 21.vieta un Andrejam Maksimovam 23.vieta.

Šaušanā ar pneimatisko šauteni PŠ-MIX (kur pāros šauj meitene un zēns) sīvā cīņā finālā Dana Soskova  un Mareks Mjadjuta  izcīnīja 3.vietu.
        Kopvērtējumā Krāslavas komanda  ierindojās 4.vietā starp 14. komandām.