Krāslavas novadā notiks Karjeras nedēļa “Tavs karjeras skrejceļš!”

Krāslavas novadā no 8. līdz 12. oktobrim norisinās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras laikā Latvijas skolās notiek pasākumi par karjeras vadības prasmēm, kā arī lielākajās Latvijas vidusskolās notiek diskusijas ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku - dažādu profesiju pārstāvju dalību,

bet jaunāko klašu skolēnus apciemo „K komanda” un Karjeras autobuss ar izglītojošām spēlēm un iespēju iepazīt dažādas profesijas ar īpašu virtuālās realitātes briļļu palīdzību. 

Karjeras nedēļas laikā Krāslavas novada jauniešiem no Krāslavas Valsts ģimnāzijas, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Krāslavas pamatskolas, Indras pamatskolas un bērniem no Krāslavas novada PII “Pīlādzītis” būs iespēja piedalīties tādās aktivitātēs kā:
•    ekskursijas uz vecāku darba vietām bērniem no PII “Pīlādzītis”;
•    “Mana karjera”, Krāslavas pamatskolas karjeras pasākumu fotoizstāde, lekcija-diskusija, sarunas par fizioterapeita un policista profesijām, lomu spēle “Jautrie pārdēvēji”, “Profesiju karuselis”, “Es gribu kļūt par…”, “Profesiju daudzveidība” un citi 1.-6. klašu skolēniem; 
•    „Karjeras ceļš”, tikšanās ar policista, ģimenes ārsta un radošo profesiju pārstāvjiem, orientēšanās spēle "Iespēju durvis" Indras ciematā, klases stundas par vecāku profesijām 7.-9. klašu skolēniem notiks dažādi pasākumi saistībā ar lēmumu pieņemšanu, sevis izzināšanu un profesiju parādi.
•    klases stundas “Uzņēmējspēju attīstīšana”, “Karjeras vērtību tests”, “IT mūsdienās” u.c., tikšanās ar klases skolēna vecākiem vai jauno speciālistu 10.-12. klašu skolēniem.
Par Karjeras nedēļu


Pasākumu programma 47 pilsētu un novadu skolās pieejama tīmekļa vietnē: viaa.gov.lv/karjeras_nedela, savukārt jaunumi sociālajos tīklos facebook.com/KarjerasNedela, facebook.com/VIAA.LV,  draugiem.lv/viaa un twitter.com/VIAA_LV.

 

Papildus informācija:
Snežana Petroviča, Krāslavas novada Karjeras nedēļas koordinatore
Darba. tālr.: (+371) 65620020; e-pasts: snezana.petrovica@kraslava.lv

 

Plašāka informācija pielikumā - 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook