Krāslavas māmiņu klubs turpina īstenot Latvijas 100-gades aktivitātes ģimenēm

Svinot Latvijas valsts simtgadi, Krāslavas māmiņu klubs turpina izzinoši radošo nodarbību ciklu Krāslavas novada bērniem un viņu vecākiem.

.

.

 

 

 

Līdz šim īstenotās aktivitātes - animācijas filmiņas tapšana un interaktīvās nodarbības zemnieku saimniecībās "Klajumi" un "Kurmīši", kā arī Kulinārā mantojuma centrā guvušas lielu atsaucību mūsu sabiedrībā. 

 

Aktivitāšu norisi atbalsta Kultūrkapitāla fonds projekta "Mēs Krāslavā=Mēs Latvijā" ietvaros.

 

Aicinām muzicēt kopā šo sestdien 29. jūlijā plkst. 11.00 Krāslavas pils staļļos!

 

Ģimenēm būs iespēja iepazīties ar Aleksandru Maijeru, ne vien izpētīt viņa  pašdarināto mūzikas instrumentu klāstu, bet arī darināt savu instrumentu. Pasākumu papildinās latgaliešu fokloras pūralādes cilāšana ar Ilzi Mežinieci, dzirdēsim kādreiz katrā sētā skanējušo kokli, dziedāsim latgaliski un kopā iesim rotaļās.

Svētdien plkst. 14.00 pulcējamies pie pamatskolas, lai kopā dotos pie Olgas un Valda Pauliņiem. Krāslavas novada Zelta ģimenes labestība un latgaliešu gars apburs ikvienu!  Ikvienam ir vērts redzēt, kā keramiķis Valdis no māla pikuča uzbur mākslas darbus un dzirdēt viņa jokus.  Visiem būs iespēja piedalīties keramikas tapšanas procesā no sākuma līdz beigām, kā arī izmēģināt roku podu darināšanā.

 

Pirmdien aicinām lielus un mazus bērnus piedalīties vienā no svarīgākajām projekta meistardarbnīcām! Tieši pirmdien organizēsim runas laboratoriju jeb ierakstīsim skaņu/dialogus animācijas filmai. Pulcējamies plkst. 15.00 Kultūras namā (ieeja no parka puses). 

 

Esam padomājuši arī par alternatīvu nodarbi bērniem -  kopā ar Mairitu Folkmani varēs pievērsties vizuālajai mākslai, iedvesmojoties no  Osvalda Zvejsalnieka darbiem turpat Kultūras nama izstāžu zālē.

 

Ja Jūsu bērns un Jūs paši vēlaties piedalīties radošajā nodarbību ciklā vai uzzināt vairāk par plānotajiem pasākumiem, lūdzam informēt, zvanot Danai pa tālruni 29517111.

 

Nāc, pēti, domā un radi!

#LV100

Biedrība “Krāslavas māmiņu klubs”

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook