Krāslavas māmiņu klubs aicina svinēt svētkus Indrā!

Noslēdzot Latvijas Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta "Mēs Krāslavā = Mēs Latvijā" aktivitātes, Krāslavas māmiņu klubs aicina ģimenes svinēt ziemas

.

.

 

 

 

saulgriežu svētkus Indrā.

 

 Pasākums, kurš notiks 6. janvārī pulksten 11.00 Indras kultūras namā, ir veltīts gadu mijai un Latvijas valsts simtgadei. 

 

  Jau ziņots, ka Krāslavas māmiņu klubs šī gada vasarā ģimenēm ar bērniem piedāvāja plašu pasākumu programmu - rotaļnodarbības, radošās meistarklases, informatīvos pasākumus. Ģimenes iepazina mūsu novadu, tā īpašos cilvēkus un vietas. Projekta ietvaros ciemojāmies Andrupenes lauku sētā, "Kurmīšos", "Klajumos", Kulinārā mantojuma centrā, ceļojām pa Krāslavas vēsturisko centru, iepazinām pašdarinātos mūzikas instrumentus. Prieks, ka šie pasākumi bija ļoti, ļoti apmeklēti un ļāva vēl vairāk iemīlēt mūsu novadu!

 

Radoša un palieliekoša atmiņā izvērtās bērnu sadarbība ar māksliniekiem, režisoriem, animatoriem, mūziķiem - Mairitu un Martu Folkmanēm, Daci Liepu, Anatolu Kauškali, Andreju Jakubovski, Aleksandru Maijeru. Šīs sadarbības ietvaros noritēja vairākas meistarklases un tapa bērnu zīmēta animācijas filma par Krāslavu, tās vēsturisko pieredzi pēdējo simts gadu griezumā.

 

Kā visam, arī šim projektam pienācis noslēgumus. Aicinām visus interesentus, jo īpaši - ģimenes ar bērniem, 6. janvārī uz Indru - skatīsimies animācijas filmu "Reiz Krāslavā", veidosim Latvijas un Krāslavas simbolus no baltā māla, iesim rotaļās un dejosim, cienāsimies ar pankūkām un garšīgo Indras ievārījumu.

 

 Pasākumu Indrā saturiski atbalsta Indras pagasta pārvalde, Indras Kultūras nams, Indras Mākslas un mūzikas skola, personīgi Anžela Kuzminska, Valentīna Bārtule, Ilona Kangizere, Ērika Zarovska. Aktivitāti finansē Latvijas Kultūrkapitāla fonds. 

 

 

Gunta Ahromkina 

Krāslavas māmiņu klubs 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook